GalantWeb

Brtnice 2006

Anketa

Jakou památku na Brtnici 2006?

mikina
8 (50%)
čepice
3 (18.8%)
vlaječka
3 (18.8%)
deštník
2 (12.5%)

Celkem hlasovalo: 14

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
neboj se, Pražáci se klidně a rádi projedou pokud budou mít kam -_-

jinak já jsem spíš přemýšlel aby to bylo pro kohokoliv, ale jestli nosíš kalhotky......  :hehe:  


Offline BAD

Citovat
neboj se, Pražáci se klidně a rádi projedou pokud budou mít kam -_-

jinak já jsem spíš přemýšlel aby to bylo pro kohokoliv, ale jestli nosíš kalhotky......  :hehe:
no pražáci se rádi projedou jde o to abysme tam nakonec nejeli jenom my   :P  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
B) takhle brzy auto neporidim,snad kdyby me s sebou pribalil bad,jeste se ho musim zeptat,a termin bych upresnil vzhledem k mojemu kratkymu tejdnu.ale jinak se mnou pocitejte
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


Offline geo

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 90
Zkusím nějakej penzionek pohledat. Ještě by možná Jirka mohl vědět o něčem na jižní Moravě, halóóóóóó Jirko, jsi tu? Neviš o něčem?
MITSUBISHI FOREVER *** Colt 1.3 '91  55kW  *** Galant 2.0 '99  102 kW  *** Carisma


Offline BAD

Citovat
Zkusím nějakej penzionek pohledat. Ještě by možná Jirka mohl vědět o něčem na jižní Moravě, halóóóóóó Jirko, jsi tu? Neviš o něčem?
no jirka je právě v číně a vrací se až příští tejden .. a mitsupáju klidně vemu snad ho moje autíko uveze  :D  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Problém je, že střední čechy jsou pro vás "jižní morava"  :) , no takže tak... A záři to je teda docela za dlouho..... Jinak k těm věcem, přikláněl bych se k čepici, ale jako ke kšiltu - žádnej kulich :)


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Citovat
Citovat
neboj se, Pražáci se klidně a rádi projedou pokud budou mít kam -_-

jinak já jsem spíš přemýšlel aby to bylo pro kohokoliv, ale jestli nosíš kalhotky......
« Poslední změna: 03.05.2006 - 18:49:03 od jirka »
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw