GalantWeb

Světla

Rob · 364 · 91866

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Morfes, s prahama jsem auto už koupil.On ten SEnárazník je o 4 cm delší,tj od mřížky masky k spézetce a dělá to to auto takový mohutnější.
« Poslední změna: 27.04.2012 - 08:01:12 od Rob »


Offline Werewolf66

ja narazniz z SEcka asi odpiskam.....ja si obcas skrtnu i takle a SEcko bych nerad rozlamal  ](-:
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline morfes

Rob: já když se ho snažil shánět, tak jsem měl smůlu a nikde nebyl k mání. Kde jsi ho koupil? Z nějaký bouračky?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Sehnal jsem ho v Německu,kousek za čárou v domnění, že je to nesehnatelný zboží a pak jsem jel do Mlčechvost na vrakáč pro mřížku a on tam má od každý verze 2-3 kusy!!! :'(


Offline morfes

Že bych si udělal výlet do mlčechvost!? Mřížky měl teda taky jo?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Je lepší mu zavolat, má tam trochu bordel, na mřížky do nárazníku jsem se ho neptal, chtěl jsem tam dát uplně jiný/z nejstaršího modelu žraloka/,tak jsem si tam koupil za 500kč černý nár. bez laku a nakonec se ta mřížka z něj neosvědčila,možná by pomohl tahokov. ^_^


Offline morfes

kecám, myslel jsem masku chladiče...nebo na před FL není třeba jiná maska jako na po FL?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
kecám, myslel jsem masku chladiče...nebo na před FL není třeba jiná maska jako na po FL?
  Myslim, že to jediný zůstalo stejný.


Offline Drak

u PF jsou masky stejný ( teda kromě barvy ) :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
a řezal jsi otvor pro motorky náklápění a nebo na technickou pujdeš ze starýma světlama?
  Dneska jsem udělal 1 světlo na motorek,celkem fuška, na patici do blinkru po malé ůpravě jde patice ze zad. světel, ale    porovnával jsem ty paraboly/JPN-EURO/ a fakt mi přijdou nachlup stejný, tak nevím, jestli vůbec náký rozdíl je. Na fotce je Euro parabola ta vyndaná, ve světle je ta jpn.


Offline Drak

rozdil je okem špatně rozpoznatelný. je jen jinak tvarovaná horni polovina paraboly aby lámala světlo na opačnou stranu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Aha, tak to ty světla budu fakt muset někdy rozlepit a toho se tak trochu bojím,abych nedopadl, jako Zexell,tomu 1 světlo zbělelo, ted jsem to všechno dělal zezadu a paraboly jsem nechal původní. :(
« Poslední změna: 02.06.2012 - 19:07:34 od Rob »


Offline Drak

Nesmějí se přehrát v troubě. Jeste to jde i horkovzdusnou pistoli zahrivat jen po obvodu.

Odesláno z mého LT18i pomocí Tapatalk 2
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline zexell

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 45
  • Mitsubishi LEGNUM VR-4 Type S
No na jednom svetle se mi udelel bilej pruh ,protoze to svetlo bylo moc blizko u spiraly a jeste k tomu jsem na nej trochu pozapomel ....nebezpecna kombinace....no nasranej jsem byl teda hodne , ale po dvou dnech brouseni a lesteni nebylo skoro vube nic videt.....buh vi kde jim je konec ....jo a s tim motorkem do tech svetel to je taky pekna piplacka ,to v cechach nejde nejak obejit ? Ja jsem na to tady dostal bez jakychkoliv problemu vyjimku a po problemu.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Možná to obejít jde, já ho tam dávám, jako,že když už jsem to naklápění měl předtím, tak ho tam dám i ted.








« Poslední změna: 04.06.2012 - 08:39:41 od Rob »


Offline zexell

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 45
  • Mitsubishi LEGNUM VR-4 Type S
Aha ....no ja tam naklapeni vubec nemam a nusel bych to dodelavat vcetne elektiky jako drak ....takze jsem rad ze mam tu vijimku.......


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
.....buh vi kde jim je konec ....,naposledy jsi psal, že jsou někde ve skříni.


Offline zexell

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 45
  • Mitsubishi LEGNUM VR-4 Type S
Jednu sadu jeste mam doma a ta je jako panna . To poskozeny ( a zase na 90 procent spaveny) jsem prodal s predposlednim legnumem.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Zexell-kolik za ně? předběžně? :mellow:


Offline Drak

další zběratel světel ? :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)