GalantWeb

konec galantu

Rob · 88 · 41053

Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Mě se to kamenožroute teda ale nějak nezdá... na dvojku se z toho těch 80-90 vytáhnout dá... teda já to tak mám, ale určitě jsem s tim netočil 7500 když červený je od šesti tisíc... něco bude asi špatně na tvejch budikách... mimochodem máš tam omezovač? já s tim natočil nejvíc asi 6500 a pak jsem to už nechal bejt ale omezovač ještě neštěkal...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Kamenožrout

  • Host
Já už se zvás picnu do ředkve ! Tak znova a lépe, omezovač nemám je to rok 92.
červené pole mě začíná na 6000 tisících ,ale úplně v pohodě to můžu točit do 8000 tisíc sice už to tak úplně v pohodě neni řve to a drnčí jako svině ale jde to. Chápete už ted všichni že se stím prostě neseru ?!  :worried: :worried: :worried:

Z každýho auta dokážu vymačkat maximum  :mellow:

Ještě nějaká otázka ?


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
82 na dvojku se netočí při 7500 rpm , to bych ještě podotknul... I 1,8 točí na dvojku při 80 asi 6000 ale ne 7500... myslim že ti proměřuje otáčkoměr asi tak o 1500 to by vysvětlovalo i to že to vytáhneš až na 8000 :)
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Kamenožrout

  • Host
Hele ? Vy jste se na mě domluvili ne ?!
Otáčkoměr je dobrej ukazuje jak má.
Jediný co potřebuje výměnu je, komplet spojka,tlumiče,těsnění pod hlavou a komplet generálka motoru + stříknout haubnu atd.



Offline UHNAK_GTi

Možná tomu nebudete věřit,jako že asi ne ale já stou mou starou šunkou jsem na 100 km za 8,36.
Jednou to zmáklo i pod 8 vteřin ,ale to jsem to měl ještě poštelovaný  na blbečky co si myslely že jsou mistři  -_- Jinak převážně je to v koordinaci končetin a taky to nesmí při rozjezdu hrábnout jinak to ztratí adhezi a než se to zase kousne do asfaltu tak jsou vteřinky navíc.Taky hlavně rozhoduje váha auta,velikost ráfků a povrch vozovky.Tak že 1 r.st.lehce pohladit pak 2 r.st. na tvrdo a 3 r.st. a je tam 100 km jako prd !
Jinak na těch 5 r.st. jsem dostal nejvíc tohle
1.      39 km
2.      71 km
3.    147 km
4.    194 km
5.    220 km
Mám sice už starej pekáč kterej má už na hřbetě přes 300 000 km,ale pořád dokáže každýho pěkně nasrat  :D :D :D
TAKZE ESTE RAZ SI TY PRECITAJ CO SI NAPISAL AKO MAXIMUM NA 2{O NIAKYCH 6000 OTACKACH BOLA REC} A POTOM SI NAPISES 82 KM/HOD CO JE O 15% VIAC A POTOM MI TU PIS KTO NEPOZORNE CITA TY ESTE AJ PISES A KTOMU AJ BLUDY AKO MOZE RAZ NA MAXIMUM IST 71 A POTOM 82??? A KED MA TVOJ GALANT ZRYCHLENIE POD 8 SEC. {DAJME TOMU 7,9{AKO OCTAVIA 1,8 TURBO RS}} NACO INZINIERI DAVALI DO MODELU GTI 16V DOHC S VIACBODOVYM VSTREKOM{KTORE MA MIMOCHODOM O CELU SEKUNDU HORSI CAS OD TVOJHO?? AKO SI KTEJTO HODNOTE DOSIEL??? STOPOL SI SI TO?? PRESNOST NADOVSETKO.... A NIE SKUTOCNE NIC PROTI TEBE NIC NEMAM ALE ZATIAL SA TU PREZENTUJES UDAJMI ZAKAZDIM ODSEBA ODLISNIMI A TAK TROCHU  ZAZRACNYMI  ^_^ ^_^
« Poslední změna: 20.02.2008 - 20:38:45 od UHNAK_GTi »
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Teď si ale urazil i mě :) nejezdim favoritem... vícebodovej vstřik má i 8V  :undecided: Já jsem teda zrychlení neměřil, ale bude to přes deset sekund a nejvíc jsem s tim jel 215(tachometrovejch) tim pádem tobě by to muselo lítat tak 250 s tvym zrychlenim :)
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline UHNAK_GTi

Teď si ale urazil i mě :) nejezdim favoritem... vícebodovej vstřik má i 8V  :undecided: Já jsem teda zrychlení neměřil, ale bude to přes deset sekund a nejvíc jsem s tim jel 215(tachometrovejch) tim pádem tobě by to muselo lítat tak 250 s tvym zrychlenim :)
TAK  SOM TO NEMYSLEL ^_^ VED PRAVE ZE VIEM ZE MOJE GTI TOMA CCA ZA 9 SEC A JEHO 8V POD 8SEC???  TO JE NEAKY DIVNY
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Může to nahrát a hodit video :) Docela rád bych to viděl :) Co na to řikáš Kamenožroute?
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline UHNAK_GTi

noo suhlas som zvedavy rad si to pozriem :D
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline BAD

Může to nahrát a hodit video :) Docela rád bych to viděl :) Co na to řikáš Kamenožroute?
Holky kliiiid  -_- tak uvidime treba nas na brtnici sveze a ukaze nam to ...  :mellow: dneska je mozny vsechno
BMW 745i, V8, 332 PS


Kamenožrout

  • Host
Dobře dostali jste mě,sem jen slepej a blbej debil co neumí do 5 počítat a chce na sebe upozornit.
Mám škodovku 120 LS a jsem rád když s toho dostanu 90 do dvou minut.
Natáčet nic nebudu nemám ani na mobil natož na kameru a na Brtnici už vůbec nemám a ani na to nemám čas protože ho věnuju rodině která je u mě na 1 místě ! Žeru suchej chleba bez másla protože na něj už vůbec nemám.
Tak že asi takhle


Offline UHNAK_GTi

Dobře dostali jste mě,sem jen slepej a blbej debil co neumí do 5 počítat a chce na sebe upozornit.
Mám škodovku 120 LS a jsem rád když s toho dostanu 90 do dvou minut.
Natáčet nic nebudu nemám ani na mobil natož na kameru a na Brtnici už vůbec nemám a ani na to nemám čas protože ho věnuju rodině která je u mě na 1 místě ! Žeru suchej chleba bez másla protože na něj už vůbec nemám.
Tak že asi takhle

Zaz az takto vazne to neber na pohreb ti nepojdeme :laugh: co je zle na ohnivej debate???? mna len zaujala to zrychlenie pod 8 sec hlavne ked mas seriovo nad 10 sec to je vsetko urazit tom ta nechcel ....... takze tak..... inak aj zakladadel tochto temata uz dostal picing od kublajchána.... mali by sme sa tu mat viac radi :kiss: :kiss: ^_^ ^_^
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Neber si to tak... na fóru má každej nejrychlejší auto. Jenom né všichni a né všude ti na to skočej...
Jinak diskuze je to moc pěkná, stačí si to pročíst najednou a je vidět, že útočíme jako smečka  :angry:
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
chlapci já doporučuju nechat si nějak sladit otáčkoměry a tachometry  -_-


Offline UHNAK_GTi

chlapci já doporučuju nechat si nějak sladit otáčkoměry a tachometry  -_-
tak tak to bude zrejme jablkom svaru a nedorozumení :D :D
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
nejni potřeba nic ladit, stačí si vzít GPS a hned víš...
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
nejni potřeba nic ladit, stačí si vzít GPS a hned víš...


Ty seš ňákej chytrej..... :P :P :P
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline BAD

důkaz že možný je všechno  :mellow:
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232

Ty seš ňákej chytrej..... :P :P :P

Tak tenhle nám tady přesně chyběl... a máme po diskuzi...  -_- -_- -_-
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline UHNAK_GTi

důkaz že možný je všechno  :mellow:
http://www.youtube.com/watch?v=WMAD-4qIDOA&feature=related

Ano preco sa drbat v Bmwcku nebo v galante ked sa mozes vyvazat na kolobezke :laugh: :laugh:
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD