GalantWeb

Prasknutý hydromenic? 2.5 V6 98

Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Ahojte, zo spoju motor prevodovka mi kvapká olej... Vymenil som celu prevodovku, lebo som zohnal druhú v nepoškodenom stave... myslel som, ze gufero prdlo na starej.. Dal som tam druhú a aj so starym hydromenicom co som mal... A kvapka zase, ubuda olej... Môže byť trhlinka na hydromenici? ... Nechce sa mi veriť, že obidve prevodovky tečú...
Na 3 mi väčšinou drží určite otacky a ked preradí na 4, tak mi klesnú otáčky o 200 menej a potom zase naspäť a držia... Nemôže to byť prave tym hydromenicom? Toto mi začalo robiť aj na starej prevodovke, keď začal kvapkat olej... Čo vy na to, nejaké nápady??? Ďakujem


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
A este jedna vec, ked su nízke otáčky a pridám, tak niekedy je cítiť aj počuť také kopnutie buchnutie ... Jak ked je zly dvojhmotny zotrvacnik.. to iste v nizkych otackach ked pustim plyn...


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
A ešte jedna otázka, mate niekto gufero do prevodovky? Alebo kde sa da zohnať okrem original Mitsubishi? Cislo dielu ie MR166227


Offline Drak

dá se sehnat jen original a to bud u dealera a nebo třeba na megazipu https://www.megazip.net/zapchasti-dlya/mitsubishi/oil-seal-a-t-oil-pump-body-MR166227
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Ked teda nie je vadné gufero a ani hydromenic, ešte cez čo by to mohlo tlačiť a tiecť?


Offline Pepe

Gufero - gufera na těsnění poloos . 32268   MD755526   OIL SEAL,T/M FR DIFF CASE
« Poslední změna: 02.05.2019 - 22:08:24 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001