GalantWeb

Hladam kontakt na mechanika

Offline majoBA

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
nema niekto kontakt na XY mechanika z puchova???/moze byt aj odinakial/ vraj sa dobre vyzna v motoroch gdi a pracuje v byvalom mitsubishi /alebo mazde/. viac neviem. skusim byt strucny: za tepla tazke starty niekedy az na treti-stvrty krat, trhanie za jazdy, starta vykonu. po navsteve mitsubishi servisu kvoli diagnostike motora ma poslali do hondy lebo oni vraj nemaju na to diagnostiku a iba vycistili skrtiacu klapku. tipujem podla ceny ze iba amatersky ako ja, bez rozoberania, iba kam dociahnem kefkou. technik o tej diagnostike splietal nieco ako mud2-tomu uz ja nerozumiem... az sa mi pokazi stary bicykel asi im ho odnesiem a zvladnu to aj bez diagnostiky.


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

MUT-2 diagno, to by měl mít ofiko servisu Mitsubishi běžně.
Tohle dělají GDI celkem často, pokud jsou provozovaný na špatnej benzín. Svítí ti kontrolka GDI? Nebo nějaká jiná - Check engine?
Kamarádka měla dost podobných problémů, mezi námi, pořádně ovládají opravy GDI jen Němci. V čr tomu taky rozumí jak koza petrželi.
Začal bych tou diagnostikou, kterou si můžeš udělat sám podle návodu v záložce Rady a návody.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline majoBA

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
no dnes som to dal na diagnostiku v honde.. vraj je zly regulator tlaku paliva..cca 24000sk, snad nebude vadne aj cerpadlo. da sa to kupit niekde ako nahrada? alebo jedine original?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Čidlo nevím, pumpu seženeš na netu za pár korun.... Klidne i s vyšším tlakem - třeba Walbro.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline estimator


Offline majoBA

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
ano na zlatych.. vraj su to byvali mechanici z mitsubishi