GalantWeb

Chyba v katalógoch homokineticky kloub, ake rozmery?

Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Ahojte, prosim Vás, aké rozmery, resp kolko zúbkov musí mať homokineticky kloub na strane kole z vnutornej strany, kde ide poloos???? ..... Predali mi druhovyrobu a nepasuje to.... A v katalógoch su len typy s 33 a 29 zubkami... Psychooo


Offline Pepe

https://shop.febest.eu/catalog.html?brand=MITSUBISHI&model=GALANT&year=1998&body=EA


Je to podle motorizace : 24 je 2 litr a 2,5 má 32 zubů............... febest.cz  má i výkresy u dílů
« Poslední změna: 06.03.2020 - 22:11:54 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Ok a máš aj reálnu skúsenosť ? ... Lebo ja mam 2.5 a tam ma vnitřek 24 zubů..  ](-: iba jediná značka heartbuss jakoparts uvádza správne rozmery na 2.5 ..

Btw volal som do Mitsubishi a kloub sa vraj dal kúpiť len s poloosou a to všetko sa už nevyrába a není k sehnání...


Offline Kačenka

Ok a máš aj reálnu skúsenosť ? ... Lebo ja mam 2.5 a tam ma vnitřek 24 zubů..  ](-: iba jediná značka heartbuss jakoparts uvádza správne rozmery na 2.5 ..

Btw volal som do Mitsubishi a kloub sa vraj dal kúpiť len s poloosou a to všetko sa už nevyrába a není k sehnání...


Originál se sehnat nedá, ale druhovýrobu seženeš úplně v pohodě a pouze kloub bez poloosy.


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Ano, hovoril som teraz o OEM dieloch Mitsubishi, že sa už nevyrábajú. Druhovyroba je psycho, lebo v katalogoch, ktoré používa väčšina obchodov s autodielmi, sú kĺby, ktoré majú 33 zubov vnútri v klbe, ktoré nepasuju na poloos... Preto si treba vybrať kĺb z auta, spočítať zuby a tak hľadať a kúpiť správny.


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
V katalogoch som našiel spravny klb s 24 zubami a píšu že pasuje na Mitsubishi Galant 2.0 5. Generácie... 


Offline Pepe

Vidím to na tenhle díl - https://shop.febest.eu/outer-cv-joint-24x54x25-0410-033a43.html   
 další , který tam je uváděn s 32 zuby je k jiným vozům .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Tak potom tam mám asi inú poloos, lebo mne tam pasuje ten s 32 zubami.  :laugh: