GalantWeb

Montáž/Demontáž předního nárazníku

Offline Misak

Prosím o radu. Jak někteří víte, mám dva Galanty 94 z toho jeden má pochroumaný čumák. Už jsem úspěšně odstrojil:
Kapotu,
Pravý, levý blatník,
pravé světlo, blinkr
levý blinkr.
No a teď přišel na řadu nárazník a bohužel nevím jak. vidím tam nějaký šrouby ale 2 jsou schovaný pod levým světlem. Šroub světla zas pod plechem, na kterém drží ten prokletý náraznik. U průduchů je to zas napojený na nějaký plech a ten nabodovanej na přední traverzu. Předpokládám že to jako komplet s tou traverzou nevyndám....
Stejně tak jsem doufal, že maska se znakem půjde taky snadno ven, ale je držená na šroubech za světlem vlevo. Prostě to na mě působí jak šílený puzzle, na který potřebuju dětský prsty nebo japonskej mozek. Zkusím přidat nějakou fotku, at je vidět jak jsem daleko.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jo tohle je ježek v  kleci, nikdo doteď nechápejak to dávali dohromady.... Já musím nejdřív vyndat světla, ale to dokážu jen díky tomu že už byly jednou venku a nejsou tam všechny šrouby  :o


Offline Misak

aha. Takže nejsem jedinej.....no tak to já tomu světlu ten držák asi taky urazím. Světla jsou stejně po bouračce nepoužitelný, sklo sice ok, ale většina držáků utrhaná. Jen ten nejhůř přístupnej byl bohužel nejodolnější. Jen doufám, že na tom druhým galantu je to lepší, nerad bych likvidoval zdravý věci :( Zítra sem přihodím fotku, jak to vypadá.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
třeba přijdeš na něco rozumějšího. Prostě když tam dáš nárazník neutáhneš všechny šrouby u světel, když tam dáš světla nedostaneš se na šrouby co drží nárazník na výztuze. Obojí dohromady tam samozřejmě taky dát nejde... fakt záhada  :worried:


Offline Misak

Jak jsem psal, urazil jsem ten drzak a je to venku. Odstrojeni druhyho galanta bude delat automechanik. Bud najde zpusob nebo ho to necham taky urazit (ty spodni srouby). Kdyby on vedel, jak to vyndat, tak to tu zkusim rozepsat. Kazdopadne dik Begy.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
 -_-  celej nárazník drží vpodstatě jen 4 šrouby  :big grin:
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Misak

No jo..... ale dostan se k nim  :worried:
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


xjojo

  • Host
To opravdu nikdo neporadí??? Taky bych potřeboval po "srnce" demontovat přední plastový nárazník. Za případnou radu předem děkuji.


Offline Misak

Uz je to vyreseny  ^_^
Musis pod to vlezt a v dirach v nosniku jsou schovany 4 srouby, dva vlevo, dva vpravo. No a zbytek uz najdes....
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)