GalantWeb

Elektrostatický výboj

Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
To bude hadrama, včera sem jel s corsou a měl sem na sobě teplákovku, 3x sem vystupoval a pokaždý mě to koplo, a jak u řidiče tak u spolujezdce... dneska sem jenom parkoval v riflách a kožený bundě a pohoda no problem a to jsem už čekal šoky... jinak máme v ní takový ty noname potahy za 500,- tak si myslím že ty umělý vlákna se nemají rádi... doporučuju hlavně řidičkám aby do auta ve vlastním zájmu nenosily žádné oblečení, jejich věk však nesmí překročit 21 let a hmotnost 55 kg  :big grin:


Offline Integer

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 229
    • youtube.com
Tento problém mám aj ja, ale viem, v čom je problém. Neznesie sa moja obľúbená mikina s poťahom mitsiny. No čo už, keď na to zabudnem, tak dostanem takú šľahu, že ma ide prevrátiť. ... Šupa je to riadna, keď sa podarí  :D
Mitsubishi Lancer 1.5GLXi 8V 1990 (7'x15' MOMO X 205/50/15)
http://www.youtube.com/profile?user=integer5


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
ty si přeci už tyč třít nemusíš ne  -_- co doma  :D

Jak kdy   :undecided:  ty už s tím něco udělej ať není někdo rychlejší   -_-
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Včera sem dostal na na Butovicích šlehu vot eskalátoru ! Čim to asi bude...
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Drak

To bude tím, že jezdiš po eskalatoru v nevhodným oblečení....se koukni, co má za šaty jeho údržba -_-
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Když to přeložím nesmíš si třít ani tyč  :laugh:

hmm jestli si třeš tyč v autě...... no to teda nezávidim tomu kdo bude mít auto po tobě :evil:


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
To bude tím, že jezdiš po eskalatoru v nevhodným oblečení....se koukni, co má za šaty jeho údržba -_-

Nebo bych si neměl během cesty po eskalátoru nic třít.....    .....pak by mě ale zase nevynesl až k vrcholu !
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004