GalantWeb

Nefunkční El.sklápění světlometů

Offline Georg2

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 27
Poradí mi někdo, kde najdu schéma na el.sklápění světlometů z místa řidiče u Galanta r.v.1998 V6-24v? Budu rád za jakýkoli poznatek k tomuto problému.

Poznámka: Motůrky jsou tam, konektory připojeny, ovládání taky.

Díky předem.


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Mrkni se jestli motúrky vrčej když šteluješ... jestli ano tak bude ulomený táhlo ve světle, ale jestli ne tak zkus jestli jde do motůrku proud, ale nejspíš je budeš mít spálený, já je mám oba taky spálený, neodborně mi štelovaly světla a motůrky už pak neměly kam posunout světlo a tak se spálily...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Georg2

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 27
Díky za podnět, ale už jsem na to přišel. :D Byly přeházený konektory na ovl.panýlku a motůrky naštěstí nejsou spálený, ale jedno světlo se naklápí málo a v krajních polohách se vyloženě trápí. :'( Budu to muset rozebrat, akorát, že mi to nejde vyndat ven. Jde s tím pootočit do prava, pak se to trochu uvolní, ale drží to zřejmě za to táhlo. Bojím se, abych ho neulomil. Nu uvidím...Musím opatrně :worried: a nebo je na to nějaká finta? :evil:


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
To je přesně ono... mě se už trápilo tak že se spálil... nikdo mi zatím nebyl schopný objasnit jak přesně ty šroubky na štelování fungují, ale když se moc utáhnou respektive povolí tgak se s větlem pak už nemůže hýbat servo...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Pepe

To je přesně ono... mě se už trápilo tak že se spálil... nikdo mi zatím nebyl schopný objasnit jak přesně ty šroubky na štelování fungují, ale když se moc utáhnou respektive povolí tgak se s větlem pak už nemůže hýbat servo...
Na šroubech je matice a přes páku hýbe zrcadlemsvětla. Když ti štelují světla, musí být polohový spínač na NULE ,
 neboli auto nezatíženo. :P :P :P :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Georg2

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 27
Díky. To je celkem důležitá informace pro seřízení.


Offline hoktar

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 112
Neprodel bys jeden ten spaleny mechanismus?
Galant V6 2.5 24V 2000


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Nečetl se cely prispevek ale odpovim... já to rozdelal a byly v haji ty plosny spoje....jinak motorky a vše funkční .... neda se to nikde sehnat... kdybys sehnal dej vedet kde....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)