GalantWeb

DVD s LCD Eonon

Offline Rafik

Co si myslíte o značce Eonon? Chci koupit 2dinové rádio této značky, ale nějak si nejsem jistý kvalitou zpracování a hlavně zvuku. No jako můj současný pioneer to určitě hrát nebude, ale když to půjde přes zesík a budu mít lepší repro, tak by to nemuselo být špatné. Co si myslíte? Nebo máte s tou značkou někdo zkušenosti?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Mrkni na čísla ne? Musí tam byt nějaký parametry zkreslení a tak.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Nemá odnímatelnej panel, to by byla první věc, která je na nic... Z toho popisu poznáš prd...4x45W???
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Aha, ten odnímatelný panel je pro mě taky priorita, toho jsem si nevšiml. Mají v nabídce více modelů, už jsem jim napsal o nějaké info
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Za 7.000,- můžeš mít 2DIN Eclipse (velmi kvalitní značka z USA). Udělej si registračku na ebayi a kup to tam. Vyplatí se to...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Drak

Jestli ti jde o zvuk, tak Eonon a další jeho klony různých názvů tě moc neuspokojí. Ani lepší reproduktory a ani zesilovač zvuk nezachraní když je použit levný DA převodník. V této velikosti 2din bych ti doporučil PANASONIC CQ-TX5500D nebo ALPINE MDA-W988J s FM expanderem :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Jedině si nechat kvalitní autorádio a zvuk prohnat přes něj... Lehce vyžehlíš nedostatky...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Ten Panasonic a Alpine už je mimo moji cenovou relaci. Ten Eonon se mi líbil, že stojí tak málo. Tu značku Eclipse vůbec neznám. Navíc se dívám, že nejlevnější DVD Eclipse stojí 500dolarů
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Drak