GalantWeb

rychlost

Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
já nemožu jen tak cárat bezdůvodu.... a šak až to v olmiku bude tak bych tam rád dojel..... a nadruhou stranu tebe zase nenapadne dojet do otrokovic :P :P
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline LivArt

Asi jak, když jsem v Olmu vlakem...  ^_^


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no tak dojedeš vlakem i sem néééé??? :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline LivArt


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
unás dokonce jako jedni z prvních stavěli kolej pro pendolino ale další část už není protože tam byly problémy s pozemky a s vedlejším městem.... jinak jako máme aj letiště :D  a hned u baráku mám moravu = lodičky :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline LivArt

Na Moravu koukám z okna, nic moc ^_^

Jojo, jednu kolej, víc netřeba...  ^_^


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
kolej pro pendolino se nikdy nestavěla.. postavili koleje a pak koupili pendolino..  :laugh:


Offline ondraseek

tak dnes jsem jel zatím maximum s galim 2.0 16v chip na 110kw dalnice ostrava-olomouc dle tacho 220km/h na gps 219km/h možna by se to jeste o neco hnulo a hlavne to ani netrvalo bylo to tam celkem hned myslim ze to neni spatny  :angel:
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Sir Dag

220km/h dal i můj galantík.. chci z něho vytáhnout i víc..ovšem tehdy nebyly udělané pořádně brzdy, ramena atd..prostě stav před rekonstrukcí..bál jsem se a chtěl jsem jen vědět zda je auto v cajk..přežilo toto, tak jsem řekl, že přežije i mě :D

Auto po rekonstrukci, tak zkusim co udělá teď :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Daneczek

me se povedlo z galiho vymačknout 230km/h..ale bylo to přemlouvání  :D


Offline ondraseek

myslim si ze bych se dostal  pres 220km/h byl jsem ve 4 nalozenej
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
V sobotu jsem taky zkoušel zas, co se s autem dá dělat. Šlo to moc dobře před Budějovicema a pak jsem vylít ze silnice do pole. Bylo mokro a v lehké zatáčce cca v 80-90km/h se mi to urvalo. ABS asi nefunguje. Auto odřený a zasraný jak ***, spodek jsem ještě na rampě neviděl, ale ten bude taky slušně odřenej, maska napůl urvaná, jeden podběh ... a hlavně to pak smrdělo jak stará chcíplá ****. No když je člověk ****, tak mu není pomoci. Asi první co udělam, je znovu vyvážit kola + nový gumy a geometrii.


Offline grafik

Sigma má tachometr jen do 240 a 240 dá v pohodě  :P


Offline GalantPD89

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 81
Asi najslabší zo všetkých ale nevadi :D Galant 2.0 80kW po roku státia, v pred renovačnom stave - 160 km/h :DD