GalantWeb

Nový přírůstek 2.5 automat

Offline Pepe

 Nejdřív by to chtělo regloskop a pokusit se stranově nastavit světla .  Ty s čočkou se nevyrábí pro pravou nebo levou stranu , stějně jako číňan neprodává  světla pro LHD nebo RHD . Nevím jak jsou na tom hladké paraboly pro dálku . Jakmile je vyndáš z auta , musí někam na stolici , která svým uchycením navodí karoserii.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

v čočce je stínítko a ve většině ho stačí o 180°otočit aby výřez byl na druhou stranu. jeho horní strana ma asi takovýto tvar _______/------------
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Mé 1)přání bylo zachránit motor to se zřejmě podařilo. 2) Dostat to na spz. 3) dát do co nejvíc původního stavu.

Jako vzít domu pomlácený štěně, uvázaný u popelnic...


Offline Pepe

 Fattale , já myslel že koupíš to vínové dělo z Holandska - 6A13TT motor na předek za 80 tis.  :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

Fatala vyhodit už nemá galanta :D a ty čočky jsou originál a je to jak říká drak ale dálky jsou v parabolách
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Mají vůbec dálková světla směr nebo jsou na střed a snažím se řešit nesmysl
Galant navždy a FTO


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

Dálkové jsou na střed a svítí co to dá

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Fattale , já myslel že koupíš to vínové dělo z Holandska - 6A13TT motor na předek za 80 tis.  :angel:

Jakýho kde? co?  :o


Offline elkappi

Tak drak mi udělal obrovskou radost jsem zase o kousek blíž udělat z podvraťáka od popelnic výstavní kousek. A možné i jediný v čr na papírech.
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Jakýho kde? co?  :o
    Je to cca 14 dnů , byl tam výstavní kousek  - za 80 táců  vínová VR2 . Ale byl .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Tak drak mi udělal obrovskou radost jsem zase o kousek blíž udělat z podvraťáka od popelnic výstavní kousek. A možné i jediný v čr na papírech.
:angry:   co to tady meleš ?     :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

pokud byl na CZ spz tak se ti omlouvám. viděl jsem dva jeden bílý bez not a jen 103 kw a ten druhej červenej taky neměl doklady
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Kamaráde já se ti omlouvám , to byl jen výstřel od boku , protože mě to moc překvapilo .   Přeji ti , ať to vyjde .  :mellow: :mellow: :D :angel:

 Budeš chtít předělat ty lampy ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
    Je to cca 14 dnů , byl tam výstavní kousek  - za 80 táců  vínová VR2 . Ale byl .

Kde? To jsem vůbec nepostřehl  ](-:


Offline elkappi

Dnes jsem prodal galanta ale účet zatím rušit nemusím mám ještě jednoho :D
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Jak sem již psal svažuji vyhození koženého interieru z KOMBÍKA. sedáky a opěrky zad jsou perforovaná kůže. sedačky nejsou v elektrice a vyhřívání mi nefunguje. Řidičova sedačka má nejlepší za sebou, spolujezdec jen odřená a zadní jsou okey. Chtěl bych je vyměnit za hadrové. Mám problém s bederní páteří a po delší jízdě mě bolí bedra chci zkusit jiné sedačky. nechci za ně peníze pouze výměna. Ps bez palubky a stropnice nechci to sundavat :D
Galant navždy a FTO