GalantWeb

Nový přírůstek 2.5 automat

Offline elkappi

První kolo STK kombík: Vážné závady- brzdový kotouč s lomem ve funkční části kotouče, který dosahuje do okraje, neodborná úprava nebo oprava rámu, která neodpovídá požadavkům výrobcem nebo ovlivňují celkovou pevnost konstrukce vozidla. Celé to bylo tím že jsem myslel že mám nové desky na dílně, bohužel byli na menší brzdy tak jsem dal na zánovní kotouče (z přestavby na 5 x 114,3) jetý desky ze zvlněných kotoučů (ani jsem je neobrousil) a měl jsem na středu trošku lišku.
Odstranění: zvedlé auto  sundaný brzdy 2 pod plynem a smirek + penza a destičky dostaly smirek a bylo po závadě a tím se odstranilo i to s tou nápravou :D.  A emise to nadaval jak svině na všem třikrát větší hodnoty a po napíchnutí nějáký chyby a lambda KO tak to zkopíroval z nějáký toyoty 3.0 i
A když tam byl sedan tak mu nešla ručka, slicky, sníženej předek, vejfuk a na to řek že to prej závoďáky nepotřebujou.
Nejvíc čuměl na to když tam přijel 2.5 v turbu ale přestavba to měl keců.
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Až se domluvíme a zastavíš se, vemu počítač a diag  kabel .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline elkappi

Tak dneska mi rupla hadice na vodu ta slabá mezi těmi silnými. poprvé jsem viděl běžet sharu bez klímy. Když nepočítám VR2 a toho zbastlenýho víňáka
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 To je ta slabá k chladiči oleje ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

NN byla to ta slabá co vede (nejspíš z domeček termostatu) a pod svody. CCA 20 min opraveno.
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 Takže výstup z chladiče oleje -  č. 17 ? :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

NN 17 by byla moc jednoduchá :D byla to 12.
Dneska jsem si v práci hrál s dvojema svodama jedny nerez, dělal jsem na ně opletení sklokevlarovím vláknem a celí jsem to přetáhl žíhanou páskou z kevlaru.
A druhý litinový z víkendového kšeftu (nisan primera). Prasklina jako kráva okolo lambda sondy, takže vaření žíhání, odvrtávání zalomených šteftů a broušení dosedací plochy.
Kdo si hraje nezlobí. 
Galant navždy a FTO



Offline Pepe

Na svařování litiny mám nikelitky 97% . A bez temperování . Ty umíš kevlar a já zase něco o svařování .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

 ^_^ já umím h.... ale do všeho se seru a mám výhodu že dělám ve státním podniku tam se dá udělat skoro všechno
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Dnešní montáž poznáte co to je ??
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

Co to je za kloub ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

spodní uložení zadního tlumiče
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

Dnešní snad upgrade
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

 Se ti nelíbilo sklo ? :D    Original spoiler O.K.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

Nn vrata byli bile. Zitra budou cerne :D -_-
Galant navždy a FTO


Offline Sir Dag

ja bych ti čarný dal..a nemusel bys to takto česat :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue