GalantWeb

Pietní pohřeb

Offline Bayern

http://www.registr-vozidel.cz/dalsi-ukony/trvaly-vyvoz-vozidla-do-zahranici
Aby vozidlo nezůstalo napsané na tebe. V polsku jsou šikovní namalují nové noty a na tebe zůstane napsané auto.


předpokládám že se mám řídít  "CHCI SI ZAJISTIT VŠE SÁM:"

jak to myslíš?  že jako v polsku mu bude vystaven nový TP na mě napsaný ? to samzřejmě nechci že jo  :angry:  :laugh:


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Když to čtu, ty jejich potřeby na úřadech....  ](-:  vždycky mi stoupne tlak.

Jednoduchá věc - požadavek.... na úřadu je k tomu potřeba 49 úkonů, 16 papírů - pouze originál (stejně poznají hovno) a pomalu bay sis s sebou vzal termosku s čajem, svačinu, nitroglicerin aby ti nerupla pumpa, KPZ, baterku kdyby přestal jít proud, toaletní potřeby a chrániče na kolena (ty co mají dlaždiči) až se budeš po kolenou plazit, abys sis je úplně neoddělal.

 :roll: ](-: :angry:
« Poslední změna: 23.12.2018 - 00:28:24 od FattalError »


Offline Kouba96

Když to čtu, ty jejich potřeby na úřadech....  ](-:  vždycky mi stoupne tlak.

Jednoduchá věc - požadavek.... na úřadu je k tomu potřeba 49 úkonů, 16 papírů - pouze originál (stejně poznají hovno) a pomalu bay sis s sebou vzal termosku s čajem, svačinu, nitroglicerin aby ti nerupla pumpa, KPZ, baterku kdyby přestal jít proud, toaletní potřeby a chrániče na kolena (ty co mají dlaždiči) až se budeš po kolenou plazit, abys sis je úplně neoddělal.

 :roll: ](-: :angry:

 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Osobně bych to udělal tak, abyste si sepsali plnou moc, nechat potvrdit a po svátkách přepsat.
Otázka je, jak to udělat s předáním techničáků ...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Bouračky se takhle prodaj i do Afriky.Musí to jít bez problému.


Offline Sir Dag

Cela vec se ma takhle..na urade jsem s vozidlama porad...nepotrebujes zadne plne moci nic..Proste musis vzit autak na evidencku..to bohuzel musis...S evidencn listem zajdes na urad a udelas vyvoz vozidla do zahranici..staci jen nahlasit udaje kam to pujde a na koho to pujde...Kupec tam byt nemusi a neni potreba ani jeho podpis...Urad vyzidlo vyradi z registru a uz bude odhlasene pro export..tudiz, kdyz se cokoliv stane..tak ti nemohou nic udelat..Takze s technicakem, ktery dostanes od uradu (je v nem napsany novy potencionalni majitel) si ve sve zemi diky nemu auto prihlasi na sebe :) Takze chces-li mit jostotu, ze se nic neposere....tak to proste o svatky nevyridis...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Bayern

Cela vec se ma takhle..na urade jsem s vozidlama porad...nepotrebujes zadne plne moci nic..Proste musis vzit autak na evidencku..to bohuzel musis...S evidencn listem zajdes na urad a udelas vyvoz vozidla do zahranici..staci jen nahlasit udaje kam to pujde a na koho to pujde...Kupec tam byt nemusi a neni potreba ani jeho podpis...Urad vyzidlo vyradi z registru a uz bude odhlasene pro export..tudiz, kdyz se cokoliv stane..tak ti nemohou nic udelat..Takze s technicakem, ktery dostanes od uradu (je v nem napsany novy potencionalni majitel) si ve sve zemi diky nemu auto prihlasi na sebe :) Takze chces-li mit jostotu, ze se nic neposere....tak to proste o svatky nevyridis...

diky moc dagu, tohle jsem potřeboval vědět  :angel:  :angel:  :angel: