GalantWeb

zimní pneu

Offline xixu

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
zdravím pánové, nemáte někdo náhodou zkušenost s pneu Bridgestone Blizzak LM-20 ?? v testech vychází velice dobře.... :mellow:
díkes
95" 1,8 16V GLSi


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
LM-20 je dobrá guma, ale pozor na rozměr ! Mám zkušenosti že v testu vyjde 195/65/15 skvěle a 195/60/15 už je Úplně jiná guma s jinejma vlastnostma. Taky sem kupoval nový zimáky a protože chci mít aspoň jedny gumy podle TP, vyhrály Pirelli Snowsport 195/60/15. Mám je vyzkoušený fungujou výborně, všechny 4 sem koupil za 6800,- na www.pneunet.cz
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Na tom obchodě jsem si v pondělí objednal GoodYear Ultra Grip 7. Vzal jsem 4 kousky. Super cena a prej na zimu není nic lepšího.  :confused:
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Dobrá volba
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no já si loni pořídil Barumky a drbu si hlavu..... ve sněhu to jde, ale jakmile je to trochu ujezděný jako bych měl sliky. Kluci z Trnávky asi vědí, jakmile jsem někde i v mírným kopečku zastavil už jsem se nerozjel  a chudáka Montyho jsem málem 2x zezadu sejmul :angry:

Ještě štěstí že na hory atd nejezdim a po Praze sníh na silnicích moc není .....

tohle byl můj druhej blbej kup. Monroe and Barum never more!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Poslední změna: 28.11.2006 - 12:51:42 od Begy »


Offline BAD

no já si loni pořídil Barumky a drbu si hlavu..... ve sněhu to jde, ale jakmile je to trochu ujezděný jako bych měl sliky. Kluci z Trnávky asi vědí, jakmile jsem někde i v mírným kopečku zastavil už jsem se nerozjel  a chudáka Montyho jsem málem 2x zezadu sejmul :angry:

Ještě štěstí že na hory atd nejezdim a po Praze sníh na silnicích moc není .....

tohle byl můj druhej blbej kup. Monroe and Barum never more!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a taky celý auto ne  :P
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Jezdíme na barumech aji na toyotě aji na galošovi, polaris 2 respektive OR60 a nějaký extra problémy nejsou tak teda nevim begy asi neumíš jezdit na sněhu (nic ve zlým  :nerd: )... v praze nebydlíme a občas nám tady cestu zapomenou odhrnout takže když denně jezdí 40 km do brna a zpátky tak to otestujou dostatečně... a máme na nich už jednu sezónu odjetou... a monroe to je kapitola jinááá... finito.
« Poslední změna: 28.11.2006 - 17:07:07 od Rampa89 »


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Jezdíme na barumech aji na toyotě aji na galošovi, polaris 2 respektive OR60 a nějaký extra problémy nejsou tak teda nevim begy asi neumíš jezdit na sněhu (nic ve zlým  :nerd: )... v praze nebydlíme a občas nám tady cestu zapomenou odhrnout takže když denně jezdí 40 km do brna a zpátky tak to otestujou dostatečně... a máme na nich už jednu sezónu odjetou... a monroe to je kapitola jinááá... finito.

Tak to pozor, naprosto se ztotožňuju s tim co řek Begy! Musim ale uznat, že existujou jedny  eště horší gumy než jsou Barum Poliaris 2, a to Matadory ! Doporučuju vyzkoušet alespoň nějaký "dobrý gumy" třeba ....    to je úplně jedno cokoliv jinýho než výše zmiňovaný a poznáš, zač je toho zimní guma. конец
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No ja bych se priklanel ze je to taky trochu o tom jak kdo premajsly kam vjede....Begy by potreboval pásy.....(tam nejsou potreba ani tlumice....)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
dyk sem zase tak moc nerek... nééé....hele jak je to s Tebou a silvestrem....(icq)
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline BAD

dyk sem zase tak moc nerek... nééé....hele jak je to s Tebou a silvestrem....(icq)

s begym blbě to víš rodina a tak :) já měl zimáky fuldy a dobrý to může potvrdit svava a drak viď ?? vyjel jsem úplně všechno a to mám zadokolku letos zkoušim KUMHO nic mě to neříká ale drak že prej dobrý
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
s begym blbě to víš rodina a tak :) já měl zimáky fuldy a dobrý to může potvrdit svava a drak viď ?? vyjel jsem úplně všechno a to mám zadokolku letos zkoušim KUMHO nic mě to neříká ale drak že prej dobrý



ze ses ani nezminil ne skolicce.....ze mas novejsi....i Ty jeden tajnustkari.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Marklar

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 9
Tak to pozor, naprosto se ztotožňuju s tim co řek Begy! Musim ale uznat, že existujou jedny  eště horší gumy než jsou Barum Poliaris 2, a to Matadory ! Doporučuju vyzkoušet alespoň nějaký "dobrý gumy" třeba ....    to je úplně jedno cokoliv jinýho než výše zmiňovaný a poznáš, zač je toho zimní guma. конец

Jo, zcela souhlasím. Měl jsem dřív Barum, Sava, Matador, na sněhu fungují všechny docela OK, ale na mokru, nebo břečce, tam se už pozná dobrá guma.
Na Hondě mám od loňska Dunlop Winter Sport a paráda. První sněžení mě zastihne vždy na cestě ze Zlína (letos ze Vsetína) do Brna a na Dunlopech zcela v pohodě.
Na Matadorky pozor i na letní. Aquilly vůbec nefungujou a navíc se bortí v ramenech, reklamaci neuznají a za chvilku je po gumách. No, aspoň si člověk koupí konečně nějaký pořádný  -_-


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Mám taky Polaris 2 včera při cestě z Prahy jsem na mokru málem 2x líbal svodidla, už nikdy Polaris. Mluvilo se tu o Trnávce co letos zimní srázek bude? :mellow:Na Trnávce se točilo prase jinde můžem Kenryho kočky  ^_^ možná i svavra přidá :big grin: stejně je na ně alergickej :ph34r: :ph34r:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline BAD

Jo, zcela souhlasím. Měl jsem dřív Barum, Sava, Matador, na sněhu fungují všechny docela OK, ale na mokru, nebo břečce, tam se už pozná dobrá guma.
Na Hondě mám od loňska Dunlop Winter Sport a paráda. První sněžení mě zastihne vždy na cestě ze Zlína (letos ze Vsetína) do Brna a na Dunlopech zcela v pohodě.
Na Matadorky pozor i na letní. Aquilly vůbec nefungujou a navíc se bortí v ramenech, reklamaci neuznají a za chvilku je po gumách. No, aspoň si člověk koupí konečně nějaký pořádný  -_-
letní sem měl matador MP45 hectorra a maximální spokojenost tak nevim :o) kupuju všechny gumy nový
BMW 745i, V8, 332 PS