GalantWeb

Vánoční nadílka

Pepe · 143 · 39806

Offline Pepe

 :'( :'( :'( :lipsread:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

Tvoje ???
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, tak to se povedlo, vlastně nepovedlo. Led?


Offline johny11

Tak to je v pr....To ti nezávidím,něco podobnýho jako já před dvěma měsíci  :( :( :(
To je mi líto  :(


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
pusinka..opravíš.. ale smutný před vánocema


Offline koty

si potkal lamou ?  a co motor je cajk ?
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Pepe

No, tak to se povedlo, vlastně nepovedlo. Led?
Moje a vlastní blbostí - malá výměna názorů a vztek- proti stál stloup . :lipsread: :angel:   Nejvíc to odnesla manželka - sedřený obličej od airbagu .  :lipsread:   Jo, mlčeti zlato . :mad:
« Poslední změna: 23.12.2010 - 19:59:46 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Moje a vlastní blbostí - malá výměna názorů a vztek- proti stál stloup . :lipsread: :angel:   Nejvíc to odnesla manželka - sedřený obličej od airbagu .  :lipsread:   Jo, mlčeti zlato . :mad:
Škoda Galoša  :(
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline johny11

Co pak Galoš,ten se dá opravit,hlavně,že jsou všichni zdraví auta je škoda,ale zdraví je pořád přednější,na to nikdy nezapomínejte chlapy......


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
To znám, hádky v autě taky občas zažívám, člověk se pak těžko drží jet v klidu, ale co máme prcka tak se snažim víc... Tak ať se manželka brzo uzdraví a snad jí to nepokazilo Vánoce...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Musíš si v tom najít něco pozitivního. Třeba že si zjistil že airbagy nezklamou ani na tak starým autě  -_-
Pepe nechci šťourat ale zajímalo by mě jaký to je když zahučíš hlavou do airbagu?
« Poslední změna: 24.12.2010 - 10:00:47 od Radous »
Radouš


Offline johny11

Musíš si v tom najít něco pozitivního. Třeba že si zjistil že airbagy nezklamou ani na tak starým autě  -_-
Pepe nechci šťourat ale zajímalo by mě jaký to je když zahučíš hlavou do airbagu?
Nad touhle otázkou v tomhle případě mi zůstává rozum stát!!
Zkus to sám a uvidíš jak je to příjemný! :evil:


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Johny nevím proč se vztekáš. Prostě mě zajímá jestli to bolí a jestli ten kouř třeba neštípe do očí. Tady to je z první ruky
Radouš


Offline johny11

Johny nevím proč se vztekáš. Prostě mě zajímá jestli to bolí a jestli ten kouř třeba neštípe do očí. Tady to je z první ruky
Vztekám,pochopil jsi dobře,ale v tomhe případě si myslím,že toho má PEPE plnou hlavu.....
Měl jsem něco podobnýho před dvěma měsíci a před 3mi lety jsem šel přes střechu,není to nic příjemného,vím,že to některé lidi třeba může zajímat,ale s takovou otázkou bych ve tvém případě raději ještě počkal,chlape jsou vánoce a Pepe má starostí zřejmě dost...


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Duni

tak to me mrzi pepe :( zrovna u tebe :/ ... pred dvema lety jsem rozslehal auto .. a zrovna na vanoce :) na vecer ... skoda asi 60 klacku a co bylo nejhorsi tak auto nebylo me ... nejposranejsi pocit co jsem mel .. no teda uz bylo hur, ale taky to nebylo nic hezkeho ... Snad ho brzo opravis :) a snad na to nebudes porad myslet ...


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
já rozsekal auto čerstvě asi půl roku po řidičáku ale to byla totálka a nemělo to airbagy a já neměl pásy samozřejmě. Vypadl jsem z auta který se v zápětí hrnulo smykem na mě. Od té doby se poutám,nenechávám v interieru volně ležet žádné věci, to raději otevřu kufr a na zrcátku nesnesu pověšenýho nic. Ona i ta slavná navigace přicucnutá na skle vás klidně zabije. Jen mě ještě zajímaj ty airbagy. Ty sem naštěstí nezkoušel
Radouš


Offline m4rt4s

Pepe: je mi líto, takhle na Vánoce... Ale jak psali kluci, auto se opraví, hlavně že vy jste OK.
2.0 Wagon Sportedition


Offline Pepe

Musíš si v tom najít něco pozitivního. Třeba že si zjistil že airbagy nezklamou ani na tak starým autě  -_-
Pepe nechci šťourat ale zajímalo by mě jaký to je když zahučíš hlavou do airbagu?
U tohoto auta , než si uvědomíš že tě bacil airbag a narazil tě na opěrku, tak se tlak z něj ztratí- micina má tlakové pojistky na bagu a ty se protrhnou , takže nejsi uvězněn . Horší je to plátno z kterého bagy šijí - jako když tě veme smirkovým plátnem .
Jinak se nevztekejte, díly jsou doma , jen airbagy mě budou stát majlant - z vrakáče volant + spolujezdec  s řídící jednotkou - prý se musí měnit - 9000,-  :angry:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001