GalantWeb

Optimální otáčky u 2.0 a 2.5

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Stejně jako u tahače .... ](-: :angel: :angry:

 tam je to jináááč....
velká 4 v malí řadě....pak malá 6 ve velký řadě a pak hned velká 8 ve velký....
 plnej je to hoeší ale taky začínám na malí 4 v malípak velká 5 ve velky a velká 6 velká 7 a 8....
kdo by to nechápal tak to neřešte....taky tomu nerozumim.... ale jede to... ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Misak

kurna jaka mala velka rada, tohle mi musite nekdo nekdy vysvetlit....
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
malá/velká, želva/zajíc nebo půlky. U náklaďáku bejvá přídavná dvourychlostní převodovka aby ses naloženej vůbec rozjel. Rozdělíš tím každej převodovej stupeň na polovinu. Řadíš malá 1, velká, malá 2, velká, malá 3, velká a dále podle toho kolik má převodovka kvaltů.

Kenry kolik ta tam máš kvaltů?
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
malá/velká, želva/zajíc nebo půlky. U náklaďáku bejvá přídavná dvourychlostní převodovka aby ses naloženej vůbec rozjel. Rozdělíš tím každej převodovej stupeň na polovinu. Řadíš malá 1, velká, malá 2, velká, malá 3, velká a dále podle toho kolik má převodovka kvaltů.

Kenry kolik ta tam máš kvaltů?


Tak nějak to bude... no ...  ](-: ](-: se někdy přijď svézt po parkovišti.... :-D ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
malá/velká, želva/zajíc nebo půlky. U náklaďáku bejvá přídavná dvourychlostní převodovka aby ses naloženej vůbec rozjel. Rozdělíš tím každej převodovej stupeň na polovinu. Řadíš malá 1, velká, malá 2, velká, malá 3, velká a dále podle toho kolik má převodovka kvaltů.

Kenry kolik ta tam máš kvaltů?


malejch 4 + pulky a velkejch taky 4 + pulky...dozadu 1 + pulky...a pak neutral...  :angel: :angel: :angel: :angel:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
     Dneska jsem zkusil automat ...při 200km/h to točí 6250ot,odpovídalo by to?Měl jsem teda nazutý 195/65/15 místo 195/60/15, tak nevim ,jestli to trošku nekecá.. :(
Teď jsem narazil na tohle video https://www.youtube.com/watch?v=NIRCRZB_iYY
asi teda ,když jsem auto zkoušel na 200km/h,tak jsem měl asi ještě chvilku počkat a ono by to teprve přeřadilo(asi podle tohohle videa-je to na 1:00minutě) :(


Offline Pepe

No jo, trojka do 200 a jedeš dál. :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pepe,Trewore ,vy jste to zkusili?
« Poslední změna: 16.10.2015 - 20:37:46 od Rob »