GalantWeb

Optimální otáčky u 2.0 a 2.5

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kenry dej pak vědět, jestli  ho bereš, at tady neblbnu,dík.Ale taky muže být někdo rychlejší, než my oba. Snad to neni repasovanej po Ivan-crazy.
« Poslední změna: 13.06.2011 - 09:45:35 od robb »


Offline Drak

to asi nebude, protože interier byl prodán zvlášt a vím na jakým vrakovišti ho rozporcovali :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Misak

Počkej Ty máš atomat...???
A hele a kde ho máš schovanýho... páč tady jsem ještě mišku neviděl... parkovat ...
Ano, AT, ale 97' takze jen 4kvalt. A v soucasnosti je nejcasteji ve Stresovicich ;-) Mmch, v breznu tomu byly 3 roky co ho mam.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Hoody


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kenry dej pak vědět, jestli  ho bereš, at tady neblbnu,dík.Ale taky muže být někdo rychlejší, než my oba. Snad to neni repasovanej po Ivan-crazy.

 hele dneska odpol se na něj jede kouknou známej co bydlí kousek od zlína... tak vydrž mě by zajímal i motor a podvozek to že se leskne je krásný ale....vydrž po 18:00 to budu vědět....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Sakra Kenry, nech ho Robbovy !:D

 s velkou pravděpodobností ano páč mi to mladá rozmlouvá.... taky bude potřebovat jiné protože fiesta má shnilej spodek a mišky by pro ni bylo škoda...a já na ní dám... páč má víc rozumu než já....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Hoody

Joo, to znám, jestli koupím 2.5, tak budu muset své drahé polovičce vysvětlit že si o moc víc neřekne xD
jezdím za LPG ;)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Joo, to znám, jestli koupím 2.5, tak budu muset své drahé polovičce vysvětlit že si o moc víc neřekne xD


 Té jednoduchý ... řekni jí že mužeš mít palivo za 25kč a máš vyřešíno....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
s velkou pravděpodobností ano páč mi to mladá rozmlouvá.... taky bude potřebovat jiné protože fiesta má shnilej spodek a mišky by pro ni bylo škoda...a já na ní dám... páč má víc rozumu než já....



 šilhám po něčem jiném... ale to já šihám furt....   

http://www.rajveteranu.cz/363-chevrolet-suburban-62-v8-diesel-mosty-u-jablunkova
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Hoody


 Té jednoduchý ... řekni jí že mužeš mít palivo za 25kč a máš vyřešíno....

To jí mám takhle lhát jo ? :D
Ježiš to je krabice po tom nešilhej, Jeepka je krásná !
jezdím za LPG ;)


Offline Pepe

 Kenry , ty nevíš co roupama dělat ?? Na co chceš ten tank ? :angry:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline m4rt4s

Kenry: to GMC je hustokrutý! :) To by se tě báli i kamioňáci :)

Taky šilhám po něčem druhým na hraní, nejlíp do města. Vzhledem k mé výšce 198cm mám výběr jasný.

http://www.autorohoze.eu/fotky6559/163658855_396e41d858.jpg :)
« Poslední změna: 13.06.2011 - 18:37:18 od m4rt4s »
2.0 Wagon Sportedition


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
To jí mám takhle lhát jo ? :D
Ježiš to je krabice po tom nešilhej, Jeepka je krásná !

 Proč by si jí měl lhát ... když budeš chtít tak ho mužeš tankovat ... to není lhaní to je realita... co si myslíš že do jeepky leju já.. a jak si chrochtá....no jeepka by mi vostala.... tu já nedám ....huš sem si zvyknul....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kenry , ty nevíš co roupama dělat ?? Na co chceš ten tank ? :angry:


 To není roupama.... to je tím že nemám do čeho bych vrážel fufníky....ted mi přijde  motor do rc a ještě jedno rc... tak se na chvilku zabavim..... to není tank to je pro potěchu srdíčka... jak to píšou  kluci na off foru srdce jásá peněženka pláče...... tak já ji učim řvát.... :-D :-D :-D prostě se mi to líbí a je to veliký.... a to já mužu....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kenry: to GMC je hustokrutý! :) To by se tě báli i kamioňáci :)

Taky šilhám po něčem druhým na hraní, nejlíp do města. Vzhledem k mé výšce 198cm mám výběr jasný.

http://www.autorohoze.eu/fotky6559/163658855_396e41d858.jpg :)


To aby sis vyndal přední sedačky.... ale jestli chceš něco na hraní....tak bych zkusil tohle...

http://terenni-vozy.yauto.cz/nissan-patrol-y60-wagon-1071545.html

škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216

Tak miška je opravdu pěkná.... nikde známky vady... po opravách bouračce nebo vaření... měl v ruce měřičku laku .. není to žádnej blbec.... jediné co se mu nezdálo že to pomalu točí a tak nechal vyměnit baterku ...(cituji) páč tam puvodně byla 50 to nevim proč ale asi si majitel koupil novou a tej mu bylo líto ... jak to poznal.... Je tam guma pod baterkou a ta byla omačkaná....od větší patrně 75.... motor nic ticho žádný klepání ani cvakání... tlumiče  ok destičky ... tak ještě 20% kotouče tak 40% takže by to prej viděl na originály z výroby...(že tam doposud sou.... spodek auta v poho jen pár kravinek vpředu chybý špnut na podběhu plastu...a dulek vy výfucku ale to sou prkotiny... kuže paraádička a popelník jako novej....je to nekuřák tak by to asi poznal ( stejně jako já...)....jediné na co nepřišel jsou km ... jestli je to stočený nebo ne e... to by nám asi poradil drak jak na to ... ale to bych asi fakt neřešil... u tohodle auta prostě 100000 nehraje roli....takže co se mě týká já bych do toho šel....ale nejdu páš potřebuju nutně to GMC ... teda hotovka to ještě nééjni....ale ....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Kenry to GMC má krouťák jak tvůj náklaďák ne? Protože ten výkon nevypadá nic moc... Ale je krásnej... :evil:
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline in4mator

Tak miška je opravdu pěkná.... nikde známky vady... po opravách bouračce nebo vaření... měl v ruce měřičku laku .. není to žádnej blbec.... jediné co se mu nezdálo že to pomalu točí a tak nechal vyměnit baterku ...(cituji) páč tam puvodně byla 50 to nevim proč ale asi si majitel koupil novou a tej mu bylo líto ... jak to poznal.... Je tam guma pod baterkou a ta byla omačkaná....od větší patrně 75.... motor nic ticho žádný klepání ani cvakání... tlumiče  ok destičky ... tak ještě 20% kotouče tak 40% takže by to prej viděl na originály z výroby...(že tam doposud sou.... spodek auta v poho jen pár kravinek vpředu chybý špnut na podběhu plastu...a dulek vy výfucku ale to sou prkotiny... kuže paraádička a popelník jako novej....je to nekuřák tak by to asi poznal ( stejně jako já...)....jediné na co nepřišel jsou km ... jestli je to stočený nebo ne e... to by nám asi poradil drak jak na to ... ale to bych asi fakt neřešil... u tohodle auta prostě 100000 nehraje roli....takže co se mě týká já bych do toho šel....ale nejdu páš potřebuju nutně to GMC ... teda hotovka to ještě nééjni....ale ....

škoda, že už jsem koupil, jinak bych ho asi vzal, nj kdo to mohl vědět, že se něco objeví tak blízko, já jsem se jezdil dívat až do Olomouce, nakonec jsem koupil v Brně, ale nedá mi to a furt přemýšlím, že bych udělal výměnu, jenže když si představím, že bych přišel o řekněme 15 tisíc při prodeji + těch 75 nebo za kolik to je... tak si řeknu, že jsem magor... no nic počkám rok nebo dva a pak se uvidí co bude k dispozici :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
když ne Kenry, tak já do něj jdu, jestli tam ještě bude .


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kenry to GMC má krouťák jak tvůj náklaďák ne? Protože ten výkon nevypadá nic moc... Ale je krásnej... :evil:


 Nejde o výkon..... to je GMC a ne mustag gt500.... :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)