GalantWeb

Set na opravu pneumatik

Offline Zdoter

 Mate nekdo zkusenosti z ruznymi opravnymi sety na pneu?? Jelikoz mam misto rezervy nadrz tak o necem podobnem premyslim a tak by me zajimal Vas nazor,osobni zkusenosti atd. .. predem diky za vsechny prispevky
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline LivArt

Mno hlavně sadu na opravu pneumatik můžeš mít jen když máš kontrolu tlaku v pneu. Já to neriskuju a vozím v kufru přivázanou rezervu.
Jinak zkušenosti jen s takovou pěnou, na motorce to na dojetí stačilo.


Offline Zdoter

To jsem nevedel. Ja mam prave rezervu taky porad v kufru a vecne s ni sachuju, aby se mi nepletla :)
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline LivArt


Offline Zdoter

Elpigaz .. delali me to v HK firma Gera
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Pepe

Kompresor a pěnu do pneu  - po Praze a okolí . Na dovču a delší ježdění ji dám do kufru - rezervu . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Mno hlavně sadu na opravu pneumatik můžeš mít jen když máš kontrolu tlaku v pneu. Já to neriskuju a vozím v kufru přivázanou rezervu.
Jinak zkušenosti jen s takovou pěnou, na motorce to na dojetí stačilo.
Není tahle povinost jen u aut s runflatovejma gumama???
Jinak mi to totiž nedává smysl, jestli je guma prázdná přeci poznám i bez čidel a je jedno jestli mám v kufru rezervu, nebo záplaty...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kompresor a pěnu do pneu  - po Praze a okolí . Na dovču a delší ježdění ji dám do kufru - rezervu . -_-


Přesně jak to píše Pepe... vozim to samé jelikož kompresor tam mám tak vozim 3-4 spreje (ty větší) a už se mi to 2x vyplatilo...na malou gumu Ti stačí i jeden...a poldum to nevadí ... věř mi že díky jeepce... a ještě k tomu černý a s černejma foliema sem často kontrolovanej....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Zdoter

kenry jak tak pises o tech kontrolach myslis si,ze je to tim autem?? Me prijde,ze mam nekde nalepku "Prosim zastavte me" protoze za poslednich 14 dni me staveli 4krat .. nevim co se jim na me tak libi :D
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
kenry jak tak pises o tech kontrolach myslis si,ze je to tim autem?? Me prijde,ze mam nekde nalepku "Prosim zastavte me" protoze za poslednich 14 dni me staveli 4krat .. nevim co se jim na me tak libi :D

těžko říct ale sem na ně taky magnet ....a byl sem i v mišce to je pravda... třeba to mám někd na ksichtě ....ani nevim .. a nebo to viděj jen poldové.... ](-: ](-: ](-: ](-: :-D :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)