GalantWeb

Když se kulaťák blíží do věčných vrakovišť

Offline M.A.R.T.I.N.

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Zdravím pánové.
   Tak můj galoš má jen do března technickou a už to nemá dál smysl a zvažuju co pořídit...co si myslíte o motorech v Carismách + nějaké zkušenosti z holandskýma pseudojaponskejma autama...?
   Další alternativa se mi jeví civic...? Co odborníci na to?
M.


Offline m4rt4s

Civic v Aerodecku a VTi... To je šupa  :mellow:
2.0 Wagon Sportedition


Offline morfes

Tak to radši toho civica :D Carisma... ](-:

EDIT: ajajaj ani jsem neoslavil svůj pětistý příspěvek :)
« Poslední změna: 26.11.2011 - 23:03:39 od morfes »
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline LivArt

Carisma je taková moc futuristická, to už trochu přehnali.
Civic je fajn, s VTECem bude lítat jak drak :mellow: Ale ke Galantovi má blíž Accord, už proto, že je větší než Civic. Navíc se do něj taky dával motor 1.8 VTi. Jedinej problém těchhle motorů by mohly bejt složitější rozvody, ale jinak to jsou taky držáky.

Jinak jednoznačně žraloka :mellow:
« Poslední změna: 27.11.2011 - 10:22:34 od LivArt »


Offline BlackJack

Kup si něco rozumného v dobrém stavu a budeš spokojený  -_-
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kup si něco rozumného v dobrém stavu a budeš spokojený  -_-

to vypadá na nový auto....  ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline M.A.R.T.I.N.

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Tak možná to bude HONDA...ikdyž už šilhám i po passtech s 2.5 dieselem - nebo Audinu se stejným motorem...pochybuju že seženu auto co vydrží tak tolik jako můj starej galoš...


Offline LivArt

do Passata bych nešel už z principu, to auto není hezký ani zvenku, ani zevnitř. To audi už zní líp, to je přecijen pořádný auto... Ten passat bude už vylítanej s čtvrt mega na krku, to audi sice teda taky, ale to ještě jednou tolik nalítá.


Offline Drak

no zrovna 2,5 nafta od koncernu se moc nepovedla.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline LivArt

Ale radši tu audinu, ke který se možná někdo někdy trochu choval jako majitel, ne jen jako řidič, než passata, se kterým se jezdilo tak, že "táhne vocpoda p*čo"....


Offline Pepe

VOLVO  , žádný koncern  :mellow: :mellow: :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Volvo je už taky šmrnclý Renaultem, jako  Carisma   :'(
Žádná 40ka, V50,V60,V70   - vše od 2 litrů nahoru - benál a do plynu , to už je slušné  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline M.A.R.T.I.N.

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Volvo už je taky naprasený autem s dámským přirozením v logu...a sakra...u tý Carismy jsem to tak nějak věděl a zajímali mě reakce okolí...jak stále sonduji - dneska jsem se bavil s fachmanem co prý několikrát řešil pojebanou převodovku v Carismě už po pěti letech užívání...smutnej příběh...
O tý Hondě budu jěště sondovat.
Děkuju za podněty.


Offline Werewolf66

Žádná 40ka, V50,V60,V70   - vše od 2 litrů nahoru - benál a do plynu , to už je slušné  :mellow:

ja sem nad V70 uvazoval, akorat ty petivalce se mi nezdali...dneska uz bych se toho asi nebal :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Tyhle 5ti válce jsou prý jejich nejpovedenější motory . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline morfes

Jo ty pětiválce ve Volvech jsou slušný.

2,5 v naftě koncern tak to bych radši jezdil na kole...smrdí to, čudí to (kor s typickým čipem), klepe se to a ten zvuk, co to vydává...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Berzelius

Jo,jo..moje alternativa když sem kupoval žraloka byla buď Mondeo(01-) 2.0 benzín nebo Civic 1.8 Vtec (ten liftback či jak se tomu nadává)...nakonec zvítězil sen z učňovských let...nelituju toho akorát co mě na žralokovy sere je že i když nejsem nějakej dlouhán (185cm) tak mám nad hlavou jen tak 4cm a nepřítomnost zadního stěrače (sedan)


Offline Zdoter

Berzelius ja Ti nevim,ale neni to nejak malo?? :o ja mam 183 cm a vubec mi neprijde,ze bych mel malo mista nad hlavou ...
Mitsubishi galant kombi 98 2.0 100kw
Bumba mi to LPG


Offline Berzelius

No fakt..když se třeba hodně otočím hlavou dozadu při couvaní a nakloním hlavu tak citím strop :laugh:.....ale asi je to i mou stavbou..bo tatik je menši jak já a má tam místa ještě míń, zato brácha je vyšší a má tam víc místa.. :mellow:.....asi mám prdel od hlavy moc daleko :laugh: :laugh: