GalantWeb

Vyhody Galanta 97-03

Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
ale to ja taky......

ale jestli ste našli nějake vychytavky co ostatni nemaju....

jako třeba ty světla...
Ostatní nemaju....  tři diamanty ve znaku :-D
Dobso...


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
mno ja bych na tom nehledal vyhody/nevyhody...ja si galanta koupil protoze se mi libi a chtel jsem ho.  :mellow:

to je dobrý názor,..vzhledu toho žraloka se nedá nic upřít,je to povedený


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
to je dobrý názor,..vzhledu toho žraloka se nedá nic upřít,je to povedený

je to prostě galant a žralok je vzácný... ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline t.j.silence

Tak teda aj ja vám dám trochu. Ja si myslím, že každý z Vás má v niečom pravdu a to je fajn že si človek pozná hlavne práve to svoje auto. A čo sa týka mňa? Ja som si kúpil Galanta lebo je to naozaj asi posledný kus kvalitnej Japonskej práce a zbožňujem Japoncov ako autá. Navyše, perfektne sa hodí k môjmu životnému štýlu. Celý život kupujem veci ktoré nikto z okolia nevlastní alebo ich je málo. Ľudia a hlavne mladý sa aj dnes stále za mnou obzrú. Má výnimočný design a kvalitu spracovania. Môj ma 12 rokov a nikdy ma nikde nenechal ani sa nepokazil. Toť v skratke zatiaľ všetko odo-mňa...
« Poslední změna: 22.12.2012 - 13:22:54 od t.j.silence »
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tak teda aj ja vám dám trochu. Ja si myslím, že každý z Vás má v niečom pravdu a to je fajn že si človek pozná hlavne práve to svoje auto. A čo sa týka mňa? Ja som si kúpil Galanta lebo je to naozaj asi posledný kus kvalitnej Japonskej práce a zbožňujem Japoncov ako autá. Navyše, perfektne sa hodí k môjmu životnému štýlu. Celý život kupujem veci ktoré nikto z okolia nevlastní alebo ich je málo. Ľudia a hlavne mladý sa aj dnes stále za mnou obzrú. Má výnimočný design a kvalitu spracovania. Môj ma 12 rokov a nikdy ma nikde nenechal ani sa nepokazil. Toť v skratke zatiaľ všetko odo-mňa...

No ale tady na tej fotce někde nevychytal barvy ... jinak to celekm jde...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline t.j.silence

 :anz: :anz: Dobre som vedel, že niekto zo starej školy bude namietať. To je v pohode. No je to tak že biela časť je poctivo nastriekaná perleť a ostatné "zatiaľ"oranžové je karbónová fólia. Fólia na celé auto je pre mňa záležitosť na 3 dni práce a keďže biela je neutrálna farba a hodia sa k nej prakticky všetky ostatné, tak budem mať každý rok auto v inej farebnej kombinácií. Takže o 4 mesiace takéto už nebude, ale bielo čierne "napríklad" alebo bielo červené...neviem. Takto si ho môžem prelepovať každý mesiac. Myslím že celkom dobrý nápad a fólie mám za pár korún. Ale pravda je že som o pravého ducha pôvodného galanta už bohužiaľ prišiel. Prepáčte.
No vždy ešte môžem všetučko dať do pôvodného stavu vrátane farby.
Ale fakticky mám toto auto tak rád že by som ho nevymenil za nič a ak aj budem kupovať iné, tak toto si na starobu určite nechám. -_-
« Poslední změna: 22.12.2012 - 19:01:11 od t.j.silence »
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline morfes

Tak teda aj ja vám dám trochu. Ja si myslím, že každý z Vás má v niečom pravdu a to je fajn že si človek pozná hlavne práve to svoje auto. A čo sa týka mňa? Ja som si kúpil Galanta lebo je to naozaj asi posledný kus kvalitnej Japonskej práce a zbožňujem Japoncov ako autá. Navyše, perfektne sa hodí k môjmu životnému štýlu. Celý život kupujem veci ktoré nikto z okolia nevlastní alebo ich je málo. Ľudia a hlavne mladý sa aj dnes stále za mnou obzrú. Má výnimočný design a kvalitu spracovania. Môj ma 12 rokov a nikdy ma nikde nenechal ani sa nepokazil. Toť v skratke zatiaľ všetko odo-mňa...

No a si jsi jistý, že je to kvůli tomu, že máš Mitsubishi Galant? Prdnout něco takovýho na trabanta, tak se taky otáčí  :big grin:
Jinak chudák galant...need for speed style je už dávno pryč, díkybohu

EDIT: můj 555 příspěvek a zrovna takto negativní  ](-:
« Poslední změna: 23.12.2012 - 16:59:49 od morfes »
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline james1986


Offline t.j.silence

morfes
No práve toto mi zrovna ako štýl need for speed nepripadá. Žiadne nevkusne veľké krídlo, veľký výfuk ani lacné polepy a keď budúci rok dám čiernu fóliu namiesto tej oranžovej, tak to bude sto a jedno a nebude to tak kričať. Ale dík na kritiku.
Ozaj. Ten vrch bol nalepený skôr ako prahy a slnko to trochu vyťahalo. Preto to nesedí, ale naživo to také zlé nieje.
« Poslední změna: 25.12.2012 - 21:50:51 od t.j.silence »
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Stejská se mi po mišičce stejská.... a hodně.... ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
mě se stejská po jeho benzínovém motoru krze klid a chod.. ale zase po spotřebě moc ne  :laugh:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
mě se stejská po jeho benzínovém motoru krze klid a chod.. ale zase po spotřebě moc ne  :laugh:

No a když sem vyhodil to origo sání a dal tam je konickej filtr hele téé žrádlo... fakt doporučuju.. stojí to pár korun drasticky se změní zvuk....ale luxusně....ale jak říkáš motory super... ach jooo... ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)