GalantWeb

Cesta Pádla a jeho žraloka.

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
:) Už zítra za ním jedu. ;) Nemůžu se dočkat!
Tak, jak to dopadlo, už jezdíš? :o


Offline Padlo

Ahoj, dopadlo to takhle (ve fotkách). Jel jsem s dědou (vínový galant). A co vám mám víc povídat - prostě pecka. :) Sice úmorná cesta cca 3 hodiny tam, ale stálo to za to. Tak máte nového člena. :D Já jsem teď pořád u něj, tak se rozepíšu později. ;)
« Poslední změna: 05.05.2013 - 12:25:32 od Padlo »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak super, i děda musí uznat, že máš hezčího než on. :-D


Offline tomasssr

Tak gratulace, vypadá fakt pěkně, vedle toho nefacelifta, nesporteditiona s oranžádama, je to nebe a dudy.
V pozadí mé pracoviště :-)
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Berzelius

Rovněž gratuluji,opravdu pěknej kousek :mellow:..jinak tomasssr..já mám taky orange,No SE a no facelift..a neměnil bych , třebas mě se ty starší mlhovky libí víc než ty kulatý prcky :-D a ten SE je na mě už moc tuning, ale podle vkusu každého soudruha soudruzi :laugh:


Offline Pepe

Gratulace a jestli je před anebo po face je jedno - jde totiž o GALANTa. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Sice mu to nepřeju, ale to je každý auto....,s čím se pochlubí, že zlobí? :o


Offline Trewor

Taky se přidávám ke gratulaci a ať jezdí
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Padlo

Dík, taky jsem moc rád. Prodejce výborný, sympaťák. Ještě jsme se domluvili na celkem dost dobré slevě, takže fakt spokojenost. Za tak krásné auto! Uvnitř je skoro jako nové, fakt paráda. Muzika taky bezvadná, moc si to užívám. -_- Je tam samozřejmě několik problémů, menších i větších, ty hned popíšu a třeba mi poradíte.

 Ani nevím co bych ještě psal.  :undecided: Jede to podle očekávání = luxusně. Plyn automaticky naskakuje, když se motor zahřeje, stojí 16.90kč/l - co dodat.  :kiss: No napíšu to co mě napadne, že se mi hodně líbí a pak nějaké ty problémky.

Co musím vyřešit:
-jsou slyšet čepy, jak jsme se už bavili, dva jsou prý měněné
-najeto 190tis, takže bych měl měnit rozvody co nejdřív
-jeden liťák 17 palců uchází, tak ho musím někde nechat spravit
-chybí mi krytka dole na masce, děda říká, že je pod ní místo pro tahaní Galanta. Tak tu krytku musím někde sehnat -_-
-občas mi nejde zařadit rychlost, hlavně když vyřadím, tak se mi pak stane, že bez meziplynu to tam prostě nedostanu. Nebo jsem jen zbrklý a ještě mi to nejde. V cliu jsem to rval hlava nehlava a u Galanta mi děda říkal, ať si počkám až otáčky spadnou a musí to jít jen ťuknutím malíčkem, tak se o to snažím :)
-teď mě ještě napadlo, že se o něj budu bát a nevím jestli tam je nějaký origo alarm?
-a rozbitá anténa rádia, na tu bych zapomněl. Nejde vysouvat, takže jen ručně a to je na ní vidět-  je špinavá a nejde vytáhnout celá, chtěl bych novou
-bouchnutý zadek od parkování prý, ale to děda vyladí



Jinak mě zatím nic nenapadá to časem. :) Už se těším až dám vše do pořádku  a budu moct svého žraloka rozmazlovat a dělat z něj moji pokladničku, krásnou.  :mellow:  Jako psal Rob.


Co se mi hodně líbí:
-výkon, to je prostě mazec!
-přední maska, oproti dědovýmu - na té fotce u Dukovan, se mi opravdu líbí víc
-reproduktory výborné, muziku já můžu  :laugh:  - koukal jsem, že je v zadním platě zatím ještě díra uprostřed, asi na ještě jeden velký reprák?
-klimoška - z Clia dost nezvyk ty jo :ú
-doma jsem nikomu o novém autu neřekl, takže reakce byly parádní i od kámošů - ale říkali, že to bylo levný auto a já si zas říkám, že bylo jedno z dražších z Galantů na netu. Takže ani nevím jestli vůbec cenu auta lidem říkat, aby si nemysleli, že to je vrak :D protože ceny šly hrozně dolů a za tu cenu, naprostá bomba. Snad nezklame. ;)


Teď už jen vydělávat peníze a rozmazlovat žraloka. :laugh:













Offline Trewor

máte tam ale drahý LPG..u mě je za 14.90 a to je v praze..ale tam maj průtok, že nepotřebujou moc marže no.
jak to píšeš tak to neni nic co by spěchalo.
ramena/čepy jsou prostě spotřební věc...je tu o nich taky dost napsaný takže postě zjistit který a vyměnit
rozvody udělaj zaráz se svícema olejema, klíňákama, filtrama atd.
pokud kolo neuchází nějak moc tak to klidně nech až přezuješ na zimáky...poptej se v oklolních pneu kolik si řeknou...stejně to bude dělat ten samej chlap se kterym jsou domluvený a bude akorát jiná marže.
o manuálních převodovkách a olejích do nich už je tu taky napsáno...
s kradením galošů to neni nijak horký...hold je lehčí krást koncernovej šrot
a na plasty to nejezdí a u dvaceti-něco-letýho řidiše si nejsem jistej jestli se vyplatí to řešit. A na anténu bych se taky vytento...CD/USB to jistěj
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
V anténě většinou odejde plastový ozubený pásek, který prut vytahuje a zatahuje,koupíš ho buď jen v Mitsubishi za 1200 nebo si dáš práci a nacpeš tam skoro stejný prut ze Sierry a pod.
Řazení ...fakt to chce řadit pomalinku, jakoby na 2 doby/raz-dva/ mělo by ti jít řadit fakt malíkem.
Velká díra v platu je na subwoofer a ten plast v nárazníku-zkus třeba vrakáč v Mlčechvostech /Deršák/.
« Poslední změna: 06.05.2013 - 15:14:26 od Rob »


michal95

  • Host
Tak se taky přídám ke gratulaci ... anténu si kup radši dražší třeba 1500 kč a víc ať je kvalitní a chytá dobře signál nebo se stav na vrakáči a dej si pozor pač anténa z galanta před faceliftem tedy do roku 99 má jinačí konektor než tvůj galant po face. Tu krytku má Mychak  http://www.mychak-tym.cz/?p=productsMore&iProduct=14134&sName=MR-465-892-krytka-p%F8.n%E1razn%EDku-sport-line--origin%E1l-


Offline Drak

s tím kradením bych byl opatrný, jeden už se mi "ztratil" v neděli odpoledne a to byl olepený a jeden blatník v jiné barvě
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


michal95

  • Host
Draku a to byl 7G ? a nějaká stopa byla nebo ani ťuk? a jaká byla škoda co se týče peněz ?



Offline Drak

pěněz ani moc ne, spíš to bylo připravený na upgrade na starou VR-4 :) Všechno na tom fungovalo jak má. No a jako náhradu jsem si pořídil Legnuma abych měl nějakou hračku :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Trewor

Ono je rozdíl mez běžnym ukradení auta a ukradnutím "na zakázku" u raritních kousků...ty jdou rovnou někomu na východě.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


michal95

  • Host
AHA ... u nás ukradli Lancera evo VI a ten majitel do toho nasypal peněz až by se to spočítat nedalo ... prostě podvozek komplet, motor výkonově až na měsíc  :laugh: . Měl to jako profesionální závodní úpravu ale měl to jenom na doma.... jednou se mu nějaká svině dostala do garáže a už byl fuč ... na štěstí měl v autě zabudovaný vyhledávací čip takže si ho našel sám ...ale byl v Polsku až kdesi na severu ...takže benga a za týden ho měl zpět ...


Offline Padlo

Dík za odpovědi a dík, že jste mi poradili, bez vás bych tohodle Galanta nejspíš neměl.  -_-
Na anténu mrknu, poslouchám hlavně usb, ale občas můžu i rádio a anténa se u Galanta tak pěkně vysouvá. :) Tak tedy je v autě alarm? A plyn jsem kupoval v Chrudimi, to není u nás. Kde v Praze je tak levný jak píše Trewor?

PS: Přečetl jsem si ten starý topic Draka a radši jsem si změnil můj údaj na mapě Prahy, kde bydlím. A celkově mi to došlo, že to máme tady docela na ráně pro zloděje. :/


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206