GalantWeb

Cesta Pádla a jeho žraloka.

Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Já se nezlobím....... a nedotkl jsi se mě..., o tom bych určitě věďela :-D
Dobso...


Offline Radko78

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 26
  • 2,5 V6 1999
Tak auto projeto, otestovano, zkontrolováno. Vše ok. Zítra si ho vezu domů. Vstupuji do vašich řad.




Offline Padlo

Čau lidi, tak po 120 dnech jsem znovu tu. :) Je to teď v květnu přesně rok co mám galanta, rád bych napsal kolik mám už najeto, ale nemůžu (tuším min 15tis km jsem najel). No ale proč nemůžu? Protože mi žralok stojí na okraji Prahy, jelikož mi při cestě s kamarádem začlo kouřit z motoru a já blbec zjistil, že jsem neměl vodu v chladiči. :( Blikla mi kontrolka, motor se vypnul. Nalil jsem do něj několik flašek vody a dojel jsem pár km na parkoviště, každou chvíli jsem dolíval a pak jsem dojel metrem domů. Teď jsme tam s druhým kámošem byli a zjistili jsme že je rozervaná trubička která vede z chladiče do motoru, asi 1cm v průměru. Odtud to teče. Snad jsem nerozesral motor, ale to se uvidí.

Píšu proto, jelikož můj děda, který by mi to opravil bydlí daleko a místo za odtahovku to dám radši opraváři, ale ještě k tomu jsem chtěl aby na galanta někdo kouknul, někdo kdo tomu rozumí a zná ho a projede ho jestli je vše ok atd.

Proto píšu sem, zda jste někdo ochotný mi pomoci a buď mi doporučit servis/technika nebo někoho z vás kdo by mi s tím pomohl? Samozřejmě zaplatím. Nejradši bych někoho z vás. ;) Předem děkuju za pomoc, byl bych vám vděčný.



Offline Padlo

Háje. Ale dokážu to odtáhnout kamkoliv, buď na laně nebo kolega má známýho s odtahovkou.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Stejně budeš muset koupit minimálně tu hadici,nechceš začít tím?


Offline Padlo

Chci, ale nemám s tím žádné zkušenosti, nevím kde, nevím jakou. Radši bych to někomu odvezl a společně s ním se k tý hadici dostával. Mám celý týden volno.


Offline Drak

no a když jsi zjistil ve který hadici je díra, tak je to ta spodní a nebo horní? Se kouknu jestli je ještě nemám někde hozený
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Padlo

Tak nová stojí 753kč a prý jsou v evropě dostupné dva kusy. :D Dobrý.  ](-: Už mi docela žralok chybí.  :'(


Offline Drak

se ti kouknu jestli jí mám později odpoledne po práci.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Drak

Hadici mám, tak ted kde si ji vyzvedneš a nebo kde ji budeš chtít namontovat. Kvuli přístupu ke sponě u termostatu se toho bude muset trochu rozebrat a zase složit :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Pepe

Chladič oleje u 6A13 a hadice k němu  :
 Ta prasklá je pod č. 12
« Poslední změna: 18.05.2014 - 18:38:04 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Padlo

Ahoj,

po delším čase vás zdravím opět s prosbou. :) Věděl by někdo z vás o někom, kdo by mi v Praze nebo blízkém okolí vyměnil rozvody a kouknul mi celkově na Galanta? Ideálně někdo, komu už Galant pod rukama prošel? Případně ho dám do malého servisu v mém rodném městě. Děkuji předem za tipy a doufám, že se nám s několika z vás jednou podaří udělat sraz v Praze a uděláme nějaké hezké fotky. :)

Přidávám aktuální fotku mého - čerstvě z myčky umytého galanta.


Offline Pepe

Díval jsem se na díly rozvodu pro Tvůj vůz a při nejideálnější objednávce to bylo něco kolem 10255,-kč .  Vodní pumpa-1656 , Napínák -1983 , kladka nap.-607, kladka vodící 537,- vše Automedik  ,,, řemen rozvod 1200,- mjauto, svíce NGK 2136,- .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Pěkný kousek..jo rozvody budu muset také řešit.
Ovšem nejdřív ho musím pořádně dostavět. Pořád je ve stavu ala flinstoun :D chybí plasty, mřížky atd. komplet překopávám :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue