GalantWeb

repro

Offline ondraseek

válí se mi doma nevyužiji tak nabídnu k prodeji plně funkční ovály sencor viz odkaz http://reproduktory-do-auta.heureka.cz/sencor-scs-dx6901/
 a pak  menši subwoofer 20cm hraje pěkně ,pěkný basy do plata nebo do bedny výkon 200w  ceny dohodou a levně
« Poslední změna: 08.05.2013 - 15:59:29 od ondraseek »
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ahoj poslyš ty ovály si měl vzadu pod oknem?? já jsem kdysi měl podobný ale magnet mi vadil vůči takovým těm kovovým tyčkám-táhlům co jsou jaksi uchyceny k pantům kufru.....

právě bych chtěl vědět jestli se tam vejdou něbo jestli bys mi mohl změřit výšku celého repráku....děkuji
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline ondraseek

ahoj poslyš ty ovály si měl vzadu pod oknem?? já jsem kdysi měl podobný ale magnet mi vadil vůči takovým těm kovovým tyčkám-táhlům co jsou jaksi uchyceny k pantům kufru.....

právě bych chtěl vědět jestli se tam vejdou něbo jestli bys mi mohl změřit výšku celého repráku....děkuji
nemel jsem je v galantu ale takze chces zmerit jak jsou vysoky?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Fuzzy

Podobné sencory mám, a je fakt že tam zavazí ty tyče kufru, takže se to blbě otvírá a zavírá...
Ford Mondeo 2.0 96kW '04 - První diesel :)
Honda Pantheon 125 10,8kW '00 - Svoboda :)
Mitsubishi Galant 1.8 93kW '97 - Prodáno :(
Renault Mégane Scénic 1.6 79kW '99 - Prodáno :(
Renault 5 GTL 1.4 43kW '86 - Sešrotováno :'(


Offline ondraseek

Podobné sencory mám, a je fakt že tam zavazí ty tyče kufru, takže se to blbě otvírá a zavírá...
tak to ja netusim no
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

trucker chces naky ty rozmery?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no prosímtě zkus to poměřit ale přesně jak říká fuzzy.... toho já se bojím.... a navíc možná budu mít zpátky dynamica a tam nevím jak to přesně je....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline ondraseek

no prosímtě zkus to poměřit ale přesně jak říká fuzzy.... toho já se bojím.... a navíc možná budu mít zpátky dynamica a tam nevím jak to přesně je....
chces i jak je to hluboky
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos