GalantWeb

Galant 1999 GDI GLSi

Offline Coach

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
Zdravím. Úplne banálna otázka, resp. prosba o radu. Mám možnosť kúpiť Galant ročník 1999 od majiteľa servisu. Auto je v skvelom stave. Fakt je vidno, že sa o to staral. Už som bol aj viac menej rozhodnutý, ale potom som narazil na viaceré články, resp. komentáre ohľadne tohto motoru.

Oplatí sa do toho ísť. Môžem očakávať nejaké výrazné komplikácie.

Je tu niekto, kto má pozitívne skúsenosti s týmto motorom.

Predom veľmi pekne ďakujem za každý príspevok ;)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ahoj, jestli se o to majitel fakt staral a často čistil klapku sání, tak snad problémy nebudou. :mellow:


Offline Trewor

Kolega ma Space wagona GDI koupenyho kdysi davno skoro novy a prej naprosto bez problemu. Tak bych se toho zas tak nebal kor kdyz to je od servisu. Ale V6 + LPG je ta spravna volba
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline maxx2

ahoj. ja mam tento motor v sedane a bezporuchový priebeh zatial,jedine co ta možno sklame je jeho výkon,pretože udavaných 110kw to asi nebude mat,jedine žeby som mal ja niekde problem...ako pisu vyssie chalani,staci sem tam vycistit skrtiacu klapku.zisti si kedy menil sviecky a ake su tam na toto je motor dost haklivý, su sice dost drahe,ale zase maju interval výmeny 90000 km.estesi pozri tu dvojitu remenicu na klukovke.tie remenici su spojene gumou a ta sa vie utrhnut,je to dost tazko spoznatelne tak si to skontroluj.ostatne veci ako na každom motore...ak by si mal nejake otazky tak sa ozvi ak budem vediet rad poradim..
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Coach

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
Díky moc páni, za každý názor a skúsenosť z praxe. Situácia sa má tak, že som narazil ešte na jednu V6-ku. Takže pozriem tú a keď to bude v horšom stave tak ostanem pri GDI.

Vďaka aj za tipy čo skontrolovať. Predávajúci je mechanik a majiteľ menšieho servisu. Auto mi aj zdvihol aby som videl podvozok. Bolo fakt v dobrých rukách, čo je plus, len tá V6-ka mi nedá spávať :D