GalantWeb

Galantíci

Offline FrantaPMJ

Tak jsem je spolu konečně blejsknul, rok 1989 vs. 1993  :mellow:


Offline Werewolf66

mas to pekny :) jeste by to chtelo rocnik 97->03
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline FrantaPMJ

mas to pekny :) jeste by to chtelo rocnik 97->03

Já o tom zrovna včera přemejšlel a zjistil jsem, že tady v okolí není ani jeden Galant-žralok, o kterým bych věděl... Za ty dva roky, co tady jsem, tak už mam ty auta celkem zmáknutý-díky parkovišti u Penny, u Tesca a u nádraží, ale o Galantíkovi žralokovi nevim...


Offline ondraseek

galant made in turecko 2.4 gdi
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

evoo krása
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

myslím že to je lancer
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Howler

ten poslední lancer by chtěl být evolution těžce :D


Offline ondraseek

ten poslední lancer by chtěl být evolution těžce :D
jp tp asi jo to vis turci
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ten poslední lancer by chtěl být evolution těžce :D
chybí mu tam 5. šroub na kole :-D


Offline Sir Dag

Tak s galantem jsem za 5 týdnů procestoval několik zemí, navštívil mnohé....najeto celkem 11 000km (už jsem to zpočítal :D )
Autu jsem dal nezkutečně zabrat..ale opravdu hodně zabrat..přesto přijelo a nikde mě nenechalo ( až na jednu malou výjimku když jsem přijel do čech a proletěl ostrou hranou asfaltu..prorazil jsem gumu a ohnul disk...ovšem to by se stalo s jakým koliv autem).. Co se týče auta..žádný problém a nikde mě nenechalo..za což mu děkuji a bude ho teď čekat vetší servis a kontrola.. :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Majk MG

ty jo 11 tisíc km je hoooodně :) to jsou držáky tyhle auta  :mellow: ať si říká kdo chce co chce !!! :)


Offline Sir Dag

už dostal první odměnu...kompletně vyluxován a umyt interiér..po servisu bude umyt i z venku..čeká pár dodělávek a ošestření proti korozi..ať má radost .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

vzpomíná někdo na tohodle galanta...víte co se o něm tady řešilo?

Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Moc dobre vim. S chlapkem jsem byl docela dost v kontaktu pres FB. Co potrebujes? Byl to 2.5 v kuzi manual a chlapek chtel snad 70. Uz nevim presne.
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline lileczech

Ptal se kvůli mně, teď už můžu psát sám za sebe... Auto je teď moje, koupil jsem ho od něj za 60. Bohužel postupem času zjišťuju, co všecko mi neřekl, a do auta už jsem nasypal přes 20. Byly tu s ním nějaké problémy? Díky, T.


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
Cus problemy asi ne..? Jen ten inzerat me uz tenkrat nesedel...bylo psano neco o narazniku, atd, ze? Co bylo spatne? 60 litru je dost...jestli ma moc musek  :o


Offline lileczech

Bohužel "mušek" má až dost, a já ho spatřil na Galant Gangu na FB... A ano, už tehdy jsem věděl že 60 je dost, a byly levnější Galanty, ale tenhle vypadal fakt dobře a moc se mi líbil, tak jsem si řekl že si připlatím. Bohužel se ukázalo, že dobře vypadal jen kosmeticky, předchozí majitel byl typickej frajírek, kterej nechal auto zespoda totálně shnít. Viz teď nejnovější problém, nechal jsem dělat ložisko přední pravý, ukázalo se že je v p***** kineťák, a nakonec celá poloosa. Kineťák na hřídeli držel jenom proto, že byl (ano, opravdu) PŘIREZLEJ... Totální prase, chlap co ho měl přede mnou... Bohužel i takoví se najdou, za 60 bych ho teď ani náhodou neprodal, i po investici dvaceti tisíc.


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Hele me ho prezentoval jako ojedinelej a naprosto zachovalej kus. Spodek absolutne zdravej no proste bez investic.ale vse pres net, nebyl jsem u auta. Co s tim teda bylo a co dal bude?
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
Nebral si ted odemne , posleze od Daga osu  ^_^??