GalantWeb

Galantíci

Offline lileczech

Jak jsem psal, spodek je naopak totálně vyblitej... nechávala se dělat celá zadní náprava, levá zadní pružina se mi zlomila, zachytila nahoru letící tlumič, kterej naštěstí neprorazil karoserii... přední čepy, to byla ale jen minorita, no teď se dělala ta poloosa celá... celej podvozek vypadá, jako by to auto stálo půl roku v trávě.

Mě tvrdil to samý, krásnej kousek bez investic, jen povrchová koroze, "to je kosmetika", blablabla. Ani náhodou, lemy se budou muset řezat už...
Motor je olejnička první třídy, brzdy budou chtít dělat, kostra elektriky je nějakým zajímavým způsobem v prd***, protože nesvítí levý zadní ani brzdový, ani obrysový, a po proměření jde do toho světla cca 2,8 voltu, žárovička je naprosto v pořádku.

Prostě se mi to auto sype pod rukama, miluju ho a nenávidím zároveň.

A ano, bral, jsem to já :)


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Citace pana prodejce: Pff, táákže začneme klasicky od začátku. Mitsubishi Galant 2.5 V6-24V 120kw, r.v. 2000. najeto 241000 km, STK do 2016. Sportovní koncovka ProRacing, Denso Iridium svíčky, nově dělaná spojka, pár nově dělanejch blbostí na podvozku, stav podvozku je topovej na to, že má za sebou 241 tis. km...
Motor jede krásně, převodovka řadí bez problémů a s novou spojkou jak z linky. Nově dělaný ALU kola na letních pneu + plechy na zimních.....
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline lileczech

Jo, dostal jsem k tomu SportEditiony hozený do černý, ty jsou fajn... To je ale naprostá minorita. Dostal jsem k tomu taky zimní "protektory" na nechutnejch, zrezlejch plechách. Auto nemá anténu, při startu se vždy jen ozve motorek a nic nevyjede. Výfuk je nádhernej, to bylo velký plus...


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
Ajtakrajta :angry:. Galant je nadherny auto, ale musis davat bacha, nez se zamilujes, i kdyz je to nekdy tezky  ](-:


Offline lileczech

To se právě v mým případě nedalo, zamiloval jsem se hned  ](-:


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Panove me to povidejte. Muj prvni 2.5 manual a sezrala mi ho rez. Teda ja ho uz tak koupil a po kratke dobe musel jit. Jen spodek mel kompletne vyzrany nosniky. Venek ok. Pak druhej, tez 2.5 ala moje srani s automatem. Nebyl to tiptronic a to razeni tomu autu sebralo veskerej vykonostni potencial. Spotreba s lehkou nohou hodne nad 15 no  ](-:  a treti? Buh vi,jak to bude...
« Poslední změna: 31.08.2016 - 02:07:08 od Macko »
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline lileczech

Já ho jít nenechám, ale spálil jsem se no :(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Myslím,že o tom černém žraloku psal,že nesehnal poface SE přední nárazník,tak tam dal SE předface. :-D


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
Uz je mi blbe,jak kazdej keca pri prodeji.  :big grin:  ](-: ale je to snad u kazdy ojetiny.
Lilecech : ty jsi si ho za 70 klacku nezkontroloval zespoda? 
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline lileczech

Rob: mě říkal, že musíš mít dobrý známý, abys tenhle nárazník sehnal.  :'(

Macko: 60, ale to je fuk... Nekontroloval jsem ho, věřil jsem mu, bohužel v dnešní době už to asi moc moc neznamená.  :(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo,to s tím nárazníkem je pravda,že se hůř shání.


Offline lileczech

To je ale asi tak jediná pravda, kterou mi o tom autě řekl


Offline tomasssr

Galant SE s predface naraznikem, cervenou folii na blinkrech a nemeckymi krizi uvnitr :-)
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline lileczech

Ano, to sedí, stojí mi před domem, momentálně naštěstí pojízdný  :roll:


Offline tomasssr

Tak si ho das po svym kompletne do kupy a budes mit klid a dobrej pocit.
Peňaze budou, my nebudem  ^_^
Zase se nejedna o nejake vysoke sumy i kdyz vim, ze pro kazdyho to muze byt jinak, je to porad jen stara ojetina, dneska uz pomale do srotu.
Galanti umiraj proste.
Taky jsem mu psal na tohle auto, ale nakonec jsem prikupil Accorda 7g. a zatim spokojrnost.
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Sir Dag

my už se známe..takže když bude potřeba..dej vědět a něco vždy vymyslíme :)
Pravda..vzpomínám si, řešili se tu ty divné blinkry (před face nebo folie), to, že má masku z avance a náraz z předface..boční prahy jsou SE poface...
Trochu skládačka..vypadá to prostě na ťukanec ze předu a nebo SE je dodělávané..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Boční prahy poface,to znamená,že jsou i za zad. kolem nebo v čem je rozdíl?


Offline Pepe

Co k tomu nepatří je GRILL .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
 :evil: a pro velky uspech zde mame znovu perlu za 80 tisic. No kluci. Super auto ne?  ](-:
https://auto.bazos.cz/inzerat/64614067/SUPER-AUTO.php
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206