GalantWeb

hučení a ne jen tak obyčejné...

Offline Fabregas

Chlapaci hučení se oziva od cca 70 km/h když mám volant rovně, když zatocim do leva stále hučí,zatocim i malinko doprava huceni okamžitě mizí,cca ve 120 také huceni mizí , všechny tyhle příznaky jsou i když jedu na neutral tak ted babo rad pac tady su fakt vedle...


Offline Drak

ložisko na kole. Odhadem pravé přední
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Fabregas

OK a ty ložiska jsou stejný třeba jak na 1.8? Nebo mám jiný na te moji Godzille? Vymenim obě a bude, je nějaký problém s výměnou nebo to je pohodička?


Offline Drak

ložisko je stejný u všech a pasuje tam i ze žraloka
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Fabregas

OK a Nevis o nějaký stránce kde by je měly za rozumny peníz? Diky Draku!


Offline Drak

a stačí ti jen samotné ložisko a naboj si přelisuješ a nebo chceš komplet
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
on totiž komplet ložisko není z nejlevnějších...takže opatrně važ své investici do obou kol :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Fabregas



Offline Fabregas


Offline Trewor

Měň jen to co je třeba. I malá vůle je OK ale nesmí při otáčení rukou vydávat hučivej zvuk.
Prodávaj se normálně jen takhle celý náboje, ale myslim že Pepe nebo Drak tu dával nějakou tabulku origo vs. aftermarket ližisama.
Mě přijde rozumnější vyměnit celej náboj než z něj tahat ložiska, lisovat je tam a pak lisovat náboj do těhlice. 1/3 stahování a lisování.
Já kvůli nedostupnost lepších a potřebě to složit nakonec jezdim na Starline náboji. Kolik vydrží ukáže až čas.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Fabregas

Jo to je dobrý ze to prodávj takhle povovlis par šroubů a je to hotovy...


Offline Pepe

Co to tady plácáte o lisování do těhlice ??? :o   Stáhneš ložisko z náboje a nalisuješ nové . Vše pak nasadíš do těhlice a dotáhneš šrouby a matku poloosy. -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Fabregas

A teda to ložisko se prodává i samostatne potřeboval bych nejlevnější variantu zrovna ted jsem do auta vrazil dost peněz a to ještě budu kupovat napinak na rozvodak...


Offline Pepe

Tak si kup jen ložisko , cenu udáváš ty - podle toho kolik chceš za nej dát . Autohaspa.cz.........
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Fabregas

Tam není samotné ložisko ale co kdybych koupil tohle?http://katalog.haspa.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=1037523_1037537_1038731_1041599&products_id=1320440

To je se vším vsudy ne jen bych to přehodil ne




Offline Trewor

No dobře tak náboj se tam nelisuje ale přitahuje šroubama no...
A furt píšete ložisko ale jsou tam 2 proti sobě ne?
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4