GalantWeb

Kúpa Galanta

Offline Cent0089

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Zdravím členov tejto stránky, som tu nový. Dlhodobo už uvažujem nad kúpou Galanta. To auto sa mi páči roky a konečne mám dosť peňazí aby som si splnil tento sen :mellow:. V odborných aj uživateľských recenziách čítam prevažne chválu na toto auto. Myslíte si ale, že je vhodné aj pre človeka, ktorý zatiaľ jazdil len na felicii a fabii a príliš sa nevyzná do opravy áut? :mad: Tiež je veľký problém nájsť niekde v inzerátoch naozaj kvalitný kus (na Čechách je to asi dosť podobné ako na SR) a autobazárom je ťažké veriť. Ak mi viete poradiť na čo by som si mal dať pri kúpe bacha som vďačný. Ďakujem


Offline Jeníček

Ahoj, vítám tě tu. Jestli chceš koupit galanta v nějakém rozumném stavu, mrkni na autobazary v německu/rakousku. Výběr je větší a líp se tam o to starají. Jestli se ti galant líbí a chceš ho, tak neřeš v čem jsi jezdil předtím a jdi do něj - je to úplně jiná liga  :mellow: S poruchami a servisem ti tady kdokoliv ochotně poradí, od toho taky takový klub je  -_-- Při koupi dávej pozor na typické nemoci galantů - shnilé zadní podběhy, nosníky. Když bude podvozek nezrezlý, tak máš z půlky vyhráno. Nejlepší si pak ke koupi vzít někoho kdo galanta má a ví, jak v něm má co vypadat atp. Hodně štěstí s výběrem!
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Sir Dag

Rozhodně dej pozor také na přední hrnce ať nejsou moc zrezlé. Jelikož galanti rádi hnijí v zadní části prahů a lemy tak určitě zkontroluj zda brzdí zadní pístky, občas nebrzdí, ale jen přibržďují.
No co určitě zkontroluj zda jde převodovka hladce. Všechny kvalty musí jít bez potíží. Pokud by něco bylo špatně tak určitě zkontroluj hlavní spojkový válec zevnitř kabiny zda neteče. Člověk si musí opravdu lehnout. Zjistil jsem, že poslední dobou je s tím u galošů které potkávám problém.
No a v neposlední řadě ABS. Jeho hledání a oprava by vyšla draho..skoro jak nový galant.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe