GalantWeb

Mlhovka

Host · 37 · 10429

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
většinou nechtěj posílat do ČR. :'(


Offline Sir Dag

našel jsem..našel...pochvala ne :D
Musí si najít už obchodní podmínky zda to pošlou....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


homo15

  • Host
SIR DRAG ! já to neumí obědnat ale z polského webu  ](-:
no když nechtěj posílat do ČR tak jak si to mám koupit ?, já bych si to objednal ale nevím jak, co kdybyste mi to obědnali vy  :-D :-D :-D :-D
zaregistroval jsem se ale cosi mi to psalo že to asi musí schválit admin
« Poslední změna: 08.07.2015 - 20:58:28 od homo15 »



homo15

  • Host
no tak nakonec jsem poslal e-mail Automediku,jestli by mi tu mlhovku nemohli objenat,konec konců stama objednávají věci nééé ?  ^_^


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
já si tam nakonec musel dojet! 2x 400km.


Offline Sir Dag

to bych to zaroven spojil s vyletem..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


homo15

  • Host
já si tam nakonec musel dojet! 2x 400km.

Tak dobře, dejme tomu že si tam zajedu, a kde že to mám vlastně jet ? někde do polska, kde ? to tam jako někde přijdu,ukážu mu fotku oné mlhovky kterou chcu,on pude do skladu vezme ji,zaplatím a můžu jet spátky ? no snad to taky bude,to by yblo super  ^_^ !!!!  :angel:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já si s Polákem psal polsky přes google  překkadač a dohodli jsme se na srazu na určitým místě a bylo.A bylo i o dalších 100 zlotých míň za jeho místní dopravu. Jsou to rozený obchodníci. :-D


homo15

  • Host
Pánové,zkuste objednat tohle : http://bazar.automedik.cz/AMD7760397745/mitsubishi/galant
mi furt píšou že to není dostupné ale furt je to v nabídce  ](-:  :evil:  :evil:


Offline Sir Dag

to je ta trochu poškozená...našel jsem ti jí přeci už před tim v přepočtu na český za 700 kaček
http://allegro.pl/halogen-lewy-mitsubishi-galant-sport-2003-i5477930677.html
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


homo15

  • Host
to je ta trochu poškozená...našel jsem ti jí přeci už před tim v přepočtu na český za 700 kaček
http://allegro.pl/halogen-lewy-mitsubishi-galant-sport-2003-i5477930677.html


jo ano děkuju, cením si toho moc,  :mellow: jenomže já se tam nemůžu zaregistrovat a vůbec tomu nerozumím.... navíc taky někdo z vás říkal že do CZ neradi posílají  :(  :(  :(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No,je to skoro zázrak,když ti to polák pošle.


homo15

  • Host
No,je to skoro zázrak,když ti to polák pošle.

Tak snad logicky to dělají pro peníze.... proč by nechtěli  ](-: ? - Možná proto že jsou to POLÁCI  :anz:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nevim,jakoby měli špatný zkušenosti s ČR.Oni tam maj totiž tolik galantů oproti nám,že se s kšeftama asi uspokojej sami mezi sebou.
« Poslední změna: 11.07.2015 - 21:38:14 od Rob »


homo15

  • Host
Nevim,jakoby měli špatný zkušenosti s ČR.Oni tam maj totiž tolik galantů oproti nám,že se s kšeftama asi uspokojej sami mezi sebou.

tož objednal jsem to tak uvidím....  :P


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já, když to chtěl, tak jsem se registroval u nich na Mitsumaniaki.Tam nebyla možnost dát ČR(odkud jsem),tak jsem tam dal že jsem němec,za 4,5 hodiny mi teprve přišlo schválení registrace a pak jsem tam teprve psal majiteli, co to prodává na allegro a až za týden jsme se domluvili na termínu,kdy si teda přijedu,zkrátka zážitek.