GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
z technickýho hlediska jsou SIM další věcí, která se kazí, tedy snižujou spolehlivost zařízení. Třeba oxidací kontaktů v telefonu nebo na povrchu SIMky. Z finančního hlediska je to extra peníz navíc. Z ekologickýho hlediska ... to snad ani nebudu rozebírat (materiál, energie, odpad). Jakákoli výroba čipů a obecně elektroniky je neskutečně náročná na zdroje, hlavně vodu, používá se chemie, která je těžko odbouratelná a dalších tisíc věcí. Nechci psát článek, kterej stejně nikdo nebude číst.

Proto SIM je drahý, nespolehlivý ku*vítko, který se dá lehce nahradit. A pevně doufám v to, že to tak bude co nejdřív.


Offline Sir Dag

dělal jsem na servisu pro samsung a čtečka sim není drahá, je spolehlivá. To, že telefon umí uložit kontakt jen na google účet a do paměti zařízení, považuji za brutal zaostání a krok v zad...nenamítám nic proti tomu ať tam ty možnosti nejsou..každý si vybere svoje. Ale proč brát funkci uložení na sim když to slot sim má? To je prstě otázka do éteru..proč to udělali?
Já, ale i jiný zákazníci co jsou neradi šmírováni si nebudou ukládat kontakty na google účet..já ani google účet v telefonu nemám...na co..aby mě šmíroval..neeee Takže mi zbývá jen možnost uložit kontakt do paměti zařízení..ale co když telefon kyksne..tak mám po kontaktech....

Závěr..když tam slot mám, proč ruším funkci..To je prostě stupida a nejspíš i důvod proč hodně lidí dává od určitých tipů telefonů ruce pryč a tím přichází o potencionální zákazníky. Bohužel jsem tu i další stupidní a absolutně nepochopitelné věci. Musím říci, že uživatelsky rozhodně není přívětivé rozhraní adresáře, listu posledních volnání a seznamu všech akcí spojující se se simkou..zkrátka místo dvou záložek tu je cca pět všelijakejch listů různě se prolínajících a když teda chci někomu napsat sms, protože jsme právě spolu dohovořili a chces si jen poslat adresu či tak..tak nemám šanci na ten poslední hovor co byl uskutečněn kliknout a zvolit si => poslat sms... když na něj kliknu, tak se začne hned vytáčet hovor. Musíj jej ukončit a když s eukončuje, tak mi to na sekundu nabídne volbu poslat sms :D Když to zmeškám, tak už ten hovor v listu nemám a přesunul se do jiného listu, protože jsme provedl nějakou akcí já směrem na to číslo..
PROSTĚ PAKÁRNA  ](-:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

když kola..tak pořádný salámy..neříkal jsi to robe :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Žán

Dnešní adrenalinové putování kauflandem zakončené tímto úlovkem. A to jsem dnes 2h brouzdal po galantwebu a hledal ten správný olej pro svýho mifáka...  ^_^ (btw, pani u kasy mi naúčtovalo skoro vše hned 2x)


Offline Pepe

 To tebou tak zacloumal Budweiser ? ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
když kola..tak pořádný salámy..neříkal jsi to robe :D :D
To zul nějakého Jeepa,ne? :-D
Přijde mi na tom obrázku,že má jinak  mlhovku.
« Poslední změna: 14.10.2017 - 20:22:06 od Rob »


Offline Sir Dag

dávaly to na diesel
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Žán

To tebou tak zacloumal Budweiser ? ](-:
To byla sranda samozřejmě, čeká mě výplach motoru a kvalitní olej...


Offline Sir Dag

už vím jak vznikaly ty všechny názvy :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

trochu té dopravy :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kačenka


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Jo,jo, je nás víc postižených , že .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Koukám v práci na paletu a přemýšlím proč VR??? :-D


Offline Pepe

 Vlastníma Rukama  :-D :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Bayern

chlapi k čemu je tento plastový vál v zadním nárazníku ?  -_-


Offline Pepe


Offline Trewor

Co vpředu nafouká dovnitř topení, to tímhle jde ven.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4