GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Sir Dag

velmi zajímavý článek o tom, jakým způsobem je policie při stíhání řidičů s přestupkem nebezpečná.

Oč jde..policie dnes měří rychlost protijedoucích vozidel a když zjistí přestupek, své vozidlo musí otočit a jet za ním...a to je ten problém..Najdou se totiž i tací muži/ženy zákona které to otočí skoro driftem a to bez použití směrovek a s vypnutým majákem.

V tomto videu je krásně vidět o čem se hovoří..já být to vozidlo za ním, tak automaticky spomalím jako on..ale jelikož nedocházelo k blinkru či rozsvícení majáků, chtěl bych jet dál. Najížděl bych proto vlevo. Mno..skončilo by to nehodou.

Taková to otočka za někým kdo mírně překročí rychlost a neutíká z banky či kvůli nějakému úmyslnému ublížení na zdraví.....mi přijde naprosto zbytečná, ohrožující nás všechny a bohužel zrovna tito řidiči/ky nedělají uniformě dobré jméno :(
Zkrátka..posuďte sami.
VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=OGcdkXbZFwA&feature=youtu.be

jinak zbytek článku zde... http://autosalon.iprima.cz/novinky/maskovana-octavia-se-srazila-s-motorkarem-otacela-se-za-piratem
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

chalani...jsem zas něco objednal...no zkrátka..udělám objednávku...čekám čekám a nic...tak po 17 dnesch napíši mejl jak to vypadá..odpověď očekávám a nic..dostanu ji až po čtyřech dnech..a dostal jsem velmi zajímavou odpověd...tak jsem jim napsal ještě lepší :)

Já napsal:
Dobrý den,

jak to to vypadá s objednávkou?

Děkuji
Moje jméno

Odpověď shopu
Dobrý den,

u Vaši objednávky děláme maximum, aby byla doručena do vánoc. Za neobvykle delší doručovací čas může každoroční prosincový shon, kdy se nasbírají ne, jen malé objednávky, ale i veliké firemní zakázky. Když se to vynásobí sníženou spolehlivostí dopravců, kteří také jedou na 200%, prodlevy jsou na světě. Prosím Vás o trpělivost. Vaši objednávku máme v evidenci a je zařazena do výroby. Děkuji velmi. Kéž nás provází pohoda.

jejich podpis bla bla

Tak jsem napsal:D
Dobrý den,

dlouze jsem přemýšlel jak vám odpovědět. Nechtěl jsem si kazit dovolenou. Nicméně mluvíte o nezvykle delší doručovací době, o prosincovém shonu. Mluvíte o snížené spolehlivosti dopravců.

Upřímě. Balíky posílám třikrát do týdne a ikdyž je prosinec, bylo těsně před vánoci, za tři dny byl u příjemce. U dopravců chyba není a je od vás velmi sprosté je takto špinit. Zě se snažíte zakázku vyřídit tak, abych ji měl do Vánoc...ale mě Vánoce vůbec nezajímají. Objednávku jsem vytvářel v listopadu. 17 dní se nic nedělo a tak jsem slušně napsal. Za prvé. Pokud se tak dlouze nic neděje nebo víte, že nestíháte objednávku vyřídit, kontaktuji zákazníka. Není možné ani přípustné, aby se zákazník musel doprošovat odpovědi a informací co a jak. Přesto jsem se zeptal jak to s objednávkou vypadá. Dostal jsem od vás douhý e-mail který ovšem neobsahuje odpověď na mou otázku. Ptal jsem se jak to s objednávkou vypadá a z vašeho mejlu mohu vyčíst je toto "Vaši objednávku máme v evidenci a je zařazena do výroby. " Takže teprv děláte vrt k ropě. Posléze ji začnete těžit. Pak zpracujete na pěnu atd. Jak si to mám představit. Upřímě Váš e-mail mě neskutečně pobuřil a mám o vaší firmě spíše mínění, že své klienty Ignorujete. Pokud je má objednávka pro vás malá a nezajímavá, tak to řekněte rovnou.

Ptám se tedy podruhé a znova. Jak to vypadá s objednávkou.

Děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne
Moje jméno
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No,napsal jsi to hezky,ale bude to mít ůspěch?
Já takhle dopadl s jednou prodejnou na Alu kola,která přestala po 14ti dnech komunikovat,tak jsem objednávku zrušil ,objednal jinde a třetí den (o vánocích) byly alu doma.


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Moje zkušenosti s e-shopy....

Objednávka z Německa/Anglie před vánoci byla odeslána a doručena do ČR rychle jako blesk. Jen co balík narazil na český dveře, tak se zasekl a několik dní se vůbec nic nedělo.

/USA/Čína/Japonsko, někteří dopravci dávají i přesný rozpis kde kdy a jak. A tam je vždycky perfektně vidět, jak balík sviští po světě, dostanou ho do pracek češi a najednou se spanilá superrychlá jízda zasekne a všechno zmrzne. Pak ho doručuje nasranej řidič, sotva neřve do telefonu "Tak tady máš ten balík debile!".

 - moje zkušenosti  ](-:


Offline Pepe

 Balíček keramiky z Japonska . Zaplaceno 9.12.  ---  16.12. Depo Malešice a ještě to doma není .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Holt musíš vydržet,mě se pneu válely týden na depu a nebyly k vysledování a pak hodinu před doručením,které jsem už vůbec nečekal,mi volá pošťák, jestli jsem doma,že mi to veze!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
http://www.portermitsubishi.com/
tyhle mlhovky jsem ještě neviděl.
« Poslední změna: 29.12.2017 - 22:19:49 od Rob »


Offline grafik


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Chtělo by to tuhle navi-climu :
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik


Offline Sir Dag

Ahoj...
No můj mejl zabral. Ještě v ten den mi zavolali a omlouvali se. Dohodlo se dodání zboží a podle všeho by tu do týdne mělo být.

U té robovi fotky s tím zabahněným SVU..všimli jste si, že má úplně čistá kola? :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

Chtělo by to tuhle navi-climu :

Tahle by měla jít naučit anglicky, říkal to tuším drak
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Kouba96

Zase jsem po dlouhé době přemýšlel ... Někde tu byla debata o tom, že H.Sonata je postavená na Galantím základu. Našel jsem si schéma ZN Sonaty a je totožná (?) s Galantem. Nešlo by teda použít její ramena do našich aut? Pokud by byly díly sehnatelnější než Galanťácké? :undecided:


Offline Pepe

Kouba , tohle patří do sekce Podvozek . Máš dojem , že nějaké rameno nemůžeš zaboha sehnat ? Ono je nabídka ramen na Galanta malá ?  Kolik ramen se na zadní nápravě často mění ?  :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Kouba96

Ehm, promiň Pepe, to téma mi ušlo ...
Ne, že je zaboha nesehnatelné, ale přece jenom je to horší, než s předkem


Offline Pepe

 Na zadní nápravě jsou pouze 2 ramena s kulovým čepem k výměně .  Jinak jsou ostatní se silentblokama a ty se dají sehnat taktéž - nebo koupit silbloky a přivařit na trubku . Napadlo mne , že ty kulové čepy jsou vyměnitelné .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Kouba96

Dagu, hodíš sem fotku tvého interiéru ve tmě? Resp. jak ti to vše svítí? Ať si můžu udělat nějakou představu, co a kde by se hodilo  :D