GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline Pepe

Co bys řekl, kdyby ti takhe někdo udělal rozvody nebo brzdy ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

 Z mého pohledu zbytečná investice . 1. doprava dražší než výrobek  2. cena vložky a těsnění   3. Nutná úprava pro Galant
 A nakonec - sám víš , jak to v našich vozech s filtrama paliva je . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Kouba96

Pepe, nevšiml jsem si ho, pod výhřevem byl ještě jeden


Offline Kouba96

A už je tam. Nabíječka na 2x USB pro spolujezdkyně vzadu  :mellow: to bude často znásilňovaná věcička. Zapojím ji na zapalovač.




Offline Sir Dag

Dneska neuvěřitelná debata...ten člověk je úplně mimo...například mi nabízel tuhle kapotu za 500kč.. prej to je za pětikilo, to je zadarmo..výprodej, no neberte, to by vzal každej..za pětset,výprodej..to je zadarmo a pořád dokola..ten týpek je úplně mimo....to co mi nabízel a co za to chtěl..jáj...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Dneska neuvěřitelná debata...ten člověk je úplně mimo...například mi nabízel tuhle kapotu za 500kč.. prej to je za pětikilo, to je zadarmo..výprodej, no neberte, to by vzal každej..za pětset,výprodej..to je zadarmo a pořád dokola..ten týpek je úplně mimo....to co mi nabízel a co za to chtěl..jáj...

Kdepa jsi byl? Poděl se o exoty  :laugh:  -_-


Offline Pepe

 P/odle řazení kapot je to Nagano
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeníček

Kluci, sorry za offtopic, ale nejde mi chat :( něco do něj napíšu, dám enter a nezobrazí se to..
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Jo, to se mi stává, když mám otevřený panel a mozilla (nastavení mozilly mám otevřít okna a panely z minula), po kliknutí na panel, načte jen část obsahu (chat má refresh pořád, ale vpravo reakce ve fóru ne). Tedy pro starší loadování je pak chat takhle nefunkční. Stačí dát před psaním do chatu refresh a nestane se to.


Offline Werewolf66

Jeníček: mě to taky dělá, proto pro odeslání kliknu na tlačítko odeslat :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

Měnil jsem hadicu..
A abych zmáčkl sponku na hadičce, která byla zalezlá až "pod" termostatem. Musel jsem rozebrat vše kolem..komplet sání, odpojit i hadice okolo, odpojit kabeláž a strčit ji někam..no vypadalo to kvůli jedné malinkaté sponečce asi takto :D

No a celkový průběh vypadal jak když se snažili opravit slovenský lakatoš: https://www.youtube.com/watch?v=SiUz_akTmcY

no nikomu to nepřeju..
 ](-: :-D :-D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 A já si říkal jaký jsem nervák . Holoubek , zlatíčko ... :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
No jó  :laugh: Lakatoš  :laugh:

To je skupina. Jeden by se bál že jednému prdne žilka a druhý tahá soply a chlístá okolo. To jsou správný makáči!  :laugh:  :-D  ](-:


Offline Jeníček

Tak takle nějak dnes vypadal přesun mého nového vozu ze Švýcarska do ČR...  :mellow:

Suma sumárum - 2 utavené popruhy, obroušená ráčna a málem nás sejmul magor na dálnici v protisměru  :big grin:

Díky ještě jednou kluci!  -_-
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Kouba96

Sháním disky 6jjx15 et 46 4x114,3 na gumach 205/60/R15 ..
Ty svoje bílé nemám v techničáku, takže proto .. rozměr disku dodám později, jsou na gumach 205/55/R16. Přední nové gumy, zadek asi v půlce životnosti ..