GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline elkappi

BMW 330 I
Galant navždy a FTO


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Momenty ramen předek


Offline Sir Dag

Dell...tak to má být :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

Něco z našeho úřadu a města..
pobavil mě ten zadní trakt na informační tabulce a pak ta značka u silnice...z toho tady poslední dobou mám smíchu :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jak dělá China z jednovláknovky,dvouvláknovou žárovku? :-D Jednoduše.
« Poslední změna: 09.04.2018 - 21:44:09 od Rob »


Offline Sir Dag

docela prasácké..ale jo..jen bych tam dal ještě jednu zenerku .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

docela prasácké..ale jo..jen bych tam dal ještě jednu zenerku .-)

Ono to je celé prasecina, uprostřed bývá jeden 0,25w odpor...a ten prostě shoří :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

já původní odpory nahrazuji svými odpory které navíc spočítam na ne 12V, ale na 14,5V...proto mi led drží .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

me co se dostali do ruky, tak meli jeden centralni odpor uvnitr, ony bylo poskladane z vice desticek a odpor byl mezi nima...a neslo o to ze by horeli Ledky ale horel ten odpor
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

jasne vzdyt jo...to ci ono..vysledek je ten, ze to pak nefachci..a proto to predelavame / upravujem :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kouba96

Nemá někdo přední nárazník s poface kulatýma mlhovkama? A vše co k tomu patří... Na barvě ani nezáleží, no pokud by se našla vínová červená, zlobit se vůbec nebudu  :D spíš aby nebyl popraskaný. Doprava by byla asi poštou, všichni jste odemě daleko  :D  ](-:
Nebudu k tomu náhodou potřebovat i jiné podběhy?


Offline Kouba96


Offline Kouba96

Opět šedý Galant.
Prvně jsem ho viděl u Hradce za 50k, bořeného na předek s tím, že bylo ježděno jenom po srazech. Pak se přestěhovalo do Brna. Z Brna šel za 35k do Hodonína.  A odsud jde zase za 35k do světa. Vážně tomu nerozumím  ](-: Takto už asi dva roky cestuje https://auto.bazos.cz/inzerat/87056969/Mitsubishi.php

Už je za 15 a zpátky v Brně  :D https://auto.bazos.cz/inzerat/89096712/Prodam-Mitshubishi-Galant-25i-V6.php


Offline Severín

A prodává ho alespoň někdo jinej? Jinak, tou cenou už je dost dole, tak kdo ho vezme na orgány? Dagu :laugh:


Offline Bayern


Offline Kačenka

Aneb když se přítel rozhodne vyměnit ramena na předku.   :laugh: A to uvažoval, že vyndá i motor, od čeho zatím upustil. :D Čeká nás ještě zadní náprava, tak jsem zvědavá, co vyvede tam.  :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Venda_K

Aneb když se přítel rozhodne vyměnit ramena na předku.   :laugh: A to uvažoval, že vyndá i motor, od čeho zatím upustil. :D Čeká nás ještě zadní náprava, tak jsem zvědavá, co vyvede tam.  :D
Asi na lidi, kteří mají galanta jde jaro :D Já a ten můj. Ty s přítelem ten váš :D No jen tak dál ;) Ať nás přežijí ;)
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031