GalantWeb

To naše vtípkování aneb volný pokec

Offline Kouba96

A prodává ho alespoň někdo jinej? Jinak, tou cenou už je dost dole, tak kdo ho vezme na orgány? Dagu :laugh:

Vypadá to že jo 😂


Offline Kačenka

Dělá pěkný Puzzle,odvaha a čas mu nechybí. :mellow:

Bilance? 6 zalomených šroubů. Při vyvrtávání dvou - dva zlomené vrtáky.  :D Času dost - týden v práci, týden doma pod autem.
Ale byl nejvyšší čas se na to vrhnout, dokud to je víceméně povrchové. Ještě zbývá sundat nápravnici a vyměnit ji za novou. Prý to není špatný puzzle, ale na složení rohlíku ze strouhanky to ještě není.  :laugh:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Koukám na ten hrnec na poslední fotce.Co s tím? Jen vykytovat?Nebo vyvařit?


Offline Venda_K

Koukám na ten hrnec na poslední fotce.Co s tím? Jen vykytovat?Nebo vyvařit?
Radši bych ho vyvařil a neriskoval bych, že tlumič prolítne jednoho krásného dne přední kapotou.
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031



Offline Trewor

Vendo s tím už mám zkušenost na 7g shnilotině co mam na díly. Věž se neutrhne na straně blatníku jelikož tam je víc plechů přes sebe ale u motoru, kde jde na šavli (polorám) jedninej plech.
Ono tady i to vaření je právě kvůli vrstvám plechů problémový jelikož sváření tam rozjede korozi někde níž kam se ničím nedostaneš.
Já bych to vybrousil, odrezil a pak pěknejch pár vrstev barvy.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

jéminánku...rozborka.....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kačenka

jéminánku...rozborka.....

No... Včera jsem se vrátila ze Slovenska a koukala, co všechno muž udělal. Myslím, že chvilku takhle rozebraný zůstane.


Offline Sir Dag

co udělá airbag, když si na něj sednete :D
8:25
https://www.youtube.com/watch?v=vRg4GgX8Mn4
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

pepe...z toho mít nářadí....

https://www.youtube.com/watch?v=ZIJylic-Gfg
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Samokalittelná  manganová ocel, pro nářadí nevyhovující.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

tak já myslel jako krumpáč, lopata, hrábě, motyka atd...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue




Offline Kouba96

Někdo od nás? Servis v Moravské nové vsi.  :mellow:



Offline Kouba96

Co s tím máš?

Na druhou stranu, radši tento drahý (dle mě) servis, než k Cupalovi. Ty víš koho myslím. Tam ani kdyby to byl poslední servis na světě
« Poslední změna: 30.06.2018 - 19:29:06 od Kouba96 »


Offline Sir Dag

Radec..porad zlobí u katu?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Radec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
No s katem snad ne. Popravdě jsem byl líný ho tam házet na heveru a řekl jsem jim, ať ho tam dají.

Nicméně auto je tam z důvodu reklamace chrastění v převodovce. Po opravě to vydrželo tak 1000km tiché. Sranda je, že týpek, co to opravoval, už to měl znovu rozebrané a tvrdí, že ložiska jsou ok a tak "zjišťují", co tomu je.


Offline Pepe

 Ač jsem nahluchlý , chrastění z převodovky je slovní nesmysl .  Olej jako kapaliny tyto zvuky úplně tlumí , takže o " chrastění " nemůže být řeč . Jiné to je  chrastění od spojky - ta běží nasucho a zvuky , které jsou spojkovým mechanismem vydávané , se po vozidle šíří jako chrastění . A to spojkovými pružinami i ložiskem .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001