GalantWeb

Sigma 3.0 24v

Offline grafik

aha tak to ten štítek budu muset najít protože na kapotě už není  ](-: ](-:


Offline Drak

jinak odhadem podel roku najdeš používané barvy tady http://paintref.com/paintref/make/white_Mitsubishi.shtml
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Karoserie by měla být :   AC10809, W09   Summit White
 spodek                     :   AC10852, H52   Kensington Gray Metallic
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

díky za rady ohledně barvy. ale zase se vrátíme k jednotce dneska ráno zase chcípalo a co víc nechtělo startovat takže jeden z původních problému se vrátil  ](-: nechápu to tři dny to jelo normálně, jaká by mohla být ještě chyba v jednotce jeden kondenzátor který byl vyteklí jsem vyměnil


Offline Werewolf66

to chce ty kondiky zmerit, nevim kolik jich tam je, ale elit muze vyschnout a nepoznas to na nem, az kdyz ho zmeris.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline grafik

takže jsem úspěšně vyměnil spojku a pedál je jak blato  :-D a navíc se pedál vrací jakoby pomalu takže otázka zní může to dělat ten tlumič na potrubí ? a můžu ho dát pryč ?


Offline Pepe

 Kup si holendr na spojení šroubení a vyřaď tlumič . Otázkou je , co tím sleduješ . Jde to špatně odvzdušnit , ono to chvilku trvá a sám to neuděláš .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

no už delší dobu sleduji že odpor spojky klesá tak mě napadl ten tlumič odvzdušnovali jsme to ve dvou a tekla krásná kapalina bez bublin a navíc spojka zabírá úplně dole tak cca 5 mm od podlahy takže si myslím že tím to nebude


Offline Pepe

A co spojkový válec na pedálu - nepropouští ?  Kolik stojí repas sada ?  Též je možné prodloužit krok pedálu - na tyčce u pumpy .
 Zkontroluj , jestli nepropouští spojkový válec dole u převodovky .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

Všechno je suchý právě na ten pedál se podívám našel jsem nějaké údaje jak by měl být nastavený


Offline elkappi

Když si dělal tu kapalinu vypustil si jí celou? Měl jsem podobnej problém na galantu. Vždycky po delší době stání jsem měl spadlej pedál, stačilo ho našlapat a jelo se dál až do blbnutí na mosteckym okruhu. Když jsem jel přes 100 tak mi začal padat pedál. Pak jsem tam dal novou kapalinu nějakou od feroda vysokoteplotní a zatím klid.
Galant navždy a FTO


Offline Berzelius

Já na 2.5 měl(mám) to samý.Po výměně spojky jde pedál uplně bez odporu, skoro jak plynovej..ale nějakým způsobem to funguje,jen mě štve že to de tak lehce bez citu oproti 2.0.A to jsem zkoušel repase, pak dával novej jak hlavní válec tak pomocnej.Můj mechoš taky říkal že mám skusit dát pryč ten tlumič.Ale jak to má u 2.5 jít normálně to nevím bo když jsem ho koupil řídil mechoš a ještě ktomu byla skojka K.O. a ložisko na převodovce.


Offline Werewolf66

Jo,hydraulika spojka na galantovi je hrozny peklo. Me pomohlo pri odvzdusnovani drzet stlacenej pomocnej valec. Odvzdusnilo se vedeni a valecek si asi sam natahnul kapalinu a je to dobry....
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline grafik

tak jsem se rýpal v tom pedálu a hele teď spojka zabírá sice o trošku víš ale zato je ten pedál tuhý chce si to stím pedálem pohrát a najít tu správnou polohu  :mellow:


Offline Pepe

Tímto nastavením se mění tlačná délka pístku . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

Tak se Sigmou jsi hraji mám nové kola, pružiny ze sigmy co měla vzduchový podvozek, nerezový výfuk,  a sehnal jsem i panel s displejem ten má sice stejné konektory ale jinak kabely takže to bude ještě zábava  :mellow:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline grafik

Tak mám se sigmou najeto 12 tisíc km  :mellow: problém s měkkou spojkou vyřešila výměna obou spojkových válců, řj jednotka za studena dost divně startuje ale už jsem jsi zvykl, za celou dobu co jsem ji zprovoznil ani jednou nesvítila kontrolka motoru až do tohoto víkendu odešla lambda sonda  ](-: jinak auto jede pěkně byl jsem si i zazávodit a i když jsem všechno prohrál byla sranda, jinak pojedem do Kadova takže se uvidíme a doufám že jsi zazávodíme ať vím jestli mě zbyly nějaké koníky nebo jestli všechny utekly pryč  :D :D


Offline Sir Dag

rádi tě uvidíme :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline grafik

Sigma vs. Ducato  :(