GalantWeb

Sigma 3.0 24v

Offline grafik

Projekt Sigma, auto na nenáročnou renovaci. Pár fotek výbavy a nerezové karoserie po 23 letech.


Offline grafik

nerez  ^_^


Offline Pepe

Nevím jestli se nějaký žralok dožije tohoto věku v takovémto stavu . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

na obrazku "sigma 4" to je asi jedinej vaznejsi problem....otukat kladimem a podle toho resit. Jinak na japonce z roku 93 fakt super.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline grafik

No o žraloka se musíš hodně starat  :undecided: . Jinak nevíte někdo proč mám půlku rozdělovače ale přitom mám zapalovací cívky ? viz foto. jinak co se tím nastavuje někdo tam udělal značky ale nevím proč to na nich není, stejně jako je v každém válci jiná zapalovací svíčka  ](-:


Offline Werewolf66

jinak jestli budes tunit, tak si sezen digipanel klimatizace



to bude asi casovani, jinak me nic nenapada
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

 "Jinak nevíte někdo proč mám půlku rozdělovače ale přitom mám zapalovací cívky "   je to snímač polohy vačkového hřídele a nastavuje se tím předstih.   Ty svíce naserou . Patří tam Denso VK20 nebo platinky do Galanta .
« Poslední změna: 22.03.2016 - 18:51:05 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

JJ na ty svíčky už jsem se díval trošku pálka dva tisíce  :evil: Potřeboval bych ale spíš výfuk našel jsem nějaký polský polmostrow ale nevím aby za rok se nerozpadl  :laugh:


Offline Pepe

 Moc možností nebude , jinak nerez plech a trubky a svařit doma. :-D   A s tím panelem klimy - Drak a Rob se o něco pokoušeli .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Moc možností nebude , jinak nerez plech a trubky a svařit doma. :-D   A s tím panelem klimy - Drak a Rob se o něco pokoušeli .

ten na fotce je originalni, to neni dodo
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

 Já vím , že to je original , jen Drak a Rob sháněli nějaké panely s velkým displayem  :-D   na předělávku do Galanta .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


guest2672

  • Host
JJ na ty svíčky už jsem se díval trošku pálka dva tisíce  :evil: Potřeboval bych ale spíš výfuk našel jsem nějaký polský polmostrow ale nevím aby za rok se nerozpadl  :laugh:
ten polský polmostrow je na tom hůře než polský Marix


Offline Werewolf66

Já vím , že to je original , jen Drak a Rob sháněli nějaké panely s velkým displayem  :-D   na předělávku do Galanta .

ty shaneli panel ze kulatyho galanta....ten mel VFDisplay

Tak hlavne ze ten vyfuk je :)...a kdyz se aspon trosku natrou svary a trosku se priohne aby sedel...tak taky vydrzi dve zimy :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Panel klimy asi potřebovat nebude,vypadá to ,že má manuální klimu.


Offline Werewolf66

to neni manualni, je plne elektronickej
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Aha,zmátlo mě,že to nikde nemá display


Offline Pepe

 A kam jsi dal předešlé ovládání , Robe ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Takže jedna z možností pro grafika . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Ten panel buď jinej ne u galanta
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!