GalantWeb

Sigma 3.0 24v

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Zalezi na konektorech..mozna tam pasuje z 3000 gt


Offline grafik

Panel vyměním jestli půjde, jinak takhle vypadají 15cky jsou z Mazdy Xedos a pasují přesně.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline grafik

Dneska jsem sundal volant kvůli nefunkčnímu klaksonu a airbagu. Někdo to už rozdělával přede mnou a špatně nasadil ten kroužek pod volantem kde jsou namotané kabely nevím jak se to přesně nazývá. každopádně nevím kde ho seženu  ](-:


Offline Werewolf66

Co kulatej galant?
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Každý díl má své numero, http://japancars.ru/index.php?route=catalog/mitsubishi  , tady vlož VIN nebo podle výběru auta a najdi díl co hledáš . Kroužek na Galanta mám doma. Nebo někdy stačí použít foto . :-D ](-: ](-:

Ty kola tomu sluší.
« Poslední změna: 28.03.2016 - 17:32:43 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

No nevím Galant má asi jiný


Offline Pepe

Pokud by šli předělat konektory , je mi to jedno . Díval jsem se po světě - 320 dolarů.
Co mu je ? Vykazuje chybu SRS ? Odpojil jsi baterku , když bylo s kabeláží manipulováno ?
« Poslední změna: 28.03.2016 - 18:35:35 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

Svítí kontrolka srs nejdou klaksony a ani tempomat. Jsou tam značky když jsou kola rovně mělo by to být na "neutral" ale bylo to na "1" takže o jednu otočku mimo jak se zatočilo volantem kabely se přetrhly tak si myslím že to bylo  ](-:


Offline Pepe

 http://mmc-manuals.ru/Old_Mitsubishi_Cars
něco pro tebe - elektrika , své auto najdeš .  A pokud se jedná jen o předělávku kabeláže, zkusil bych to překabelovat . Ke klaksonu jde ten průsvitný ,  :undecided: dál nevím .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

ten "L"kový konektor, mám na mysli ten co je prostě zahnutý a má dva piny. To je AIRbag.. Pak zbývá 2x jednožíla (+,-) nevím k čemu a další konektor. Ten bude pro nějakou páčku. Třeba u mne je to na tempomat.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline grafik

Tak ten kroužek se mě povedlo sehnat. startér jsem vyměnil ale problém se startováním je pořád motor dlouho točí ale startér netočí furt zastavuje se jako kdyby byla vybitá baterka a motor chytne až klíček pustím navíc začla svítit kontrolka motoru, nevíte jak se dělá diagnostika u obd 1 a jak se nastavuje volnoběh ? jo a ještě pod mírným plynem motor začne cukat a střílet do výfuku  ](-:


Offline Pepe

Bude to chtít repas zámku pod volantem, spínací skřínka tomu říkají, tam bude problem při startování . Jo a diag na OBD i je v sekci Články . S tou střelbou, chodí oba krokové motorky ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

Tak spínačkou to nebude protože zahřátý motor startuje normálně  ](-: tlaky ve všech válcích 14 barů. nějaký další nápad ?


Offline Pepe

" motor dlouho točí ale startér netočí furt zastavuje se jako kdyby byla vybitá baterka a motor chytne až klíček pustím" tohle jsi napsal ty , ne já . Tak hledej v kontaktech na cívce starteru a spínačce . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

viděl bych to na repas startéru a to střílení může být vadným snímačem na vačce. Záleží jaké máš provedení. z některých totiž padaly infra diody a pak fungoval tak na půl :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline grafik

Myslíš že by oba startéry byly špatné ? tohle jsou nové svíčky jenom jsem na nich auto párkrát nastartoval, a taky jsem si všiml že jsou tam čtyři vstřikovače zelené a dva žluté  ](-: zkusím přehodit za jiné a uvidím co se stane


Offline Drak

tak podle sviček bych řek, že:
dva válce plej normáně- ty našedlé
jeden ma bohatou směs a nebo uchcává vstřik - černa svíce
tři se ani moc neopalily a nejspíš se jen čistí benzínem - ty co jsou jako nové :)

záleží z jakých válců jsou vyšroubované, jestli třeba dvě šedé nejsou náhodou na stejné zapalovací cívce.

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline grafik

No to nevím která svíčka je z kterého válce. Nezbývá než pokus omyl, vyměnil jsem kabely trošku se chod motoru zlepšil takže vyměním vstřiky no a když tak ty cívky. Mám tu druhý motor takže můžu zkusit vyměnit všechno  ^_^. V řj žádné chyby nejsou


Offline grafik

Tak problém dlouhého startování je v řídící jednotce výměna za jinou a startuje krásně a střílení do výfuku způsobují vstřikovače ty ale nemůžu sehnat  ](-: nevíte o nějakých můžou být i z 3000gt ale ne z vr-4