GalantWeb

Sigma 3.0 24v

Offline Pepe

Asi proto po nahřátí jede, že mu schází plný proud od baterie. Stačí špatně naletované kabelové oko nebo upevnění na svorce.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

Aha takže nejdřív očistím spoje na baterce a na startéru a když to bude dělat pořád tak zkusím dát druhý kabelový svazek ke startéru   


Offline Trewor

Teď mam to samý trápení na dodávce ale nahřívat startér mě nenapadlo. Nabitá, nová teplá baterka kabely přicvaklý na Galanta a stejně to neroztočí ale snahu má.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

 Redukce pro Sigma - Legnum
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

 Někdo z VR4clubu - Británie nebo Nový Zéland . Sigma je na 3 konektory a Legnum na 4 .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

tak to je pěkná sranda s tím  ^_^ to teď necháme být potřebuji spojku na Sigmu prej by měla sedět z Galanta e88a 2.5 V6 4x4 nevíte někdo kde by se dalo zjistit jestli to je pravda ? díval jsem se na japancars.ru přítlačák a ložisko mají stejné čísla ale lamela má to poslední číslo jiné  ](-:


Offline Pepe


Offline grafik


Offline Pepe

 Jsou to lamely pro naše 2,5 litry .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

Tak jsem jsi ten kondenzátor v ECU vyměnil a auto necuká, nesvítí check engine ale je to divný udělal jsem reset a stejně to chcípá při vyřazení a volnoběh je tak 500ot/m musím ten volnoběh nastavit znovu když jsem vyměnil jednotku ?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Zkus to projet a třeba se řj sama naučí.


Offline Sir Dag

tak třeba u galíků po resetu jednotky si jednotka znovu "učí" a sbírá data..Takže je dobré nechat auto několik min stát nastartované ať si pozbírá dost dat..Pak s tím vklidu jet..teprv po několika km mu pozvolna začínat dávat...
Ale takto se učí žralok..jak je to se sigmou nevim
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Pomocí šroubu přídavného luftu v tělese klapky (obtok klapky) přidat na otáčkách nebo vyčistit sedlo krokového motoru .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

zatím to jede i bez nastavování tak uvidím. jinak mám otázku dá se nějak zjistit kod barvy té šedé na plastech třeba podle VINka nebo někde na štítku ?


Offline Pepe

 Štítek na haubně - nic ?  Když tak pošli VIN , nebo zkus tady - přes VIN . http://japancars.ru/index.php?route=catalog/mitsubishi
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

na japancars.ru je jen barva karoserie ne ?


Offline Pepe

 Kombinace W5H + 24A
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

je to na štítku, jsou tam dva kody za sebou. Trim je barva a vzor latek uvnitř.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

W5H je  two tone color combination   
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001