GalantWeb

Servis a bolístky u Fattalowo Galanta 2.5 V6

Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Můj miláček je hýčkán....  :laugh:

Dražší než mít tři milenky  ](-:

 :angel:


Offline Kačenka

Ale Galant se vyplatí více než nějaká milenka nebo milenec  :laugh:   :angel:


Offline Pepe

Při pohledu na to skladiště dílů mne mrazí  :roll: :roll: :roll:   to chce fakt servis , tohle není práce na jeden víkend . ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
To se nelekej, dva víkendy s Tvým know-how a je to hotovo :)

Neboj se  :laugh: :mellow:

Krom toho tyhle díly mi žádnej servis neveme. BTW jak to vidíš tento víkend? :)



Offline Sir Dag

chudák Pepe....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Sir Dag

mě dělá na auťákách jenom neustále brzdy.. :D Pořád se mi sekaly pístky...teď se něco zkusilo, tak uvidíme zda to bylo tím...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Když jezdíš desky na kovový doraz a pak to vypadne kolem kotouče , nediv se , že se ti to seká  ](-: ](-: ](-: . Jak zlatý důchod - zlatý voči by jej viděli . Už 2 brigádničím a konec zakázky není v dohledu . Různé změny materiálů a vyhazov výrobků dělá své .
 Moje " know-how  a tvoje ruce . Fajn , sednu si a počkám , co za dva víkendy stihneš . :evil: :evil: :evil: :D                           
  Letňany  sobota v 10 hodin
« Poslední změna: 14.07.2017 - 19:11:47 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

to s tim víkendem vím, že je na fattala..ale já to takhel klidně beru i ná mé operace :) Bral bych to hned...

Jinak s těma brzdama..jen jednou jsem je sjel na dotaz a to, že jsme úmyslně ignoroval výměnu desek..a to víš..ale to, že se sekne třmen když tam máš měsíc staré desky...a stane se to vícekrát...to není náhoda..proto se nakonec vyměnily třmeny, protože si myslím, že to bude dutinou kde pístek běhá....ale to je debata o něčem jiném.
Každopádně ti Fattale přeju hodně pevných nervů, protože sám jsem udělal na auťáku téměř vše a to je opravdu dost o nervy. A někdy jsem měl chuť něco po tom autě hodit jak mě to sířilo :D :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
A to je právě špatně. Po autě se nic nehází  ](-:

Musíš přijít, pohladit ho po kapotě a okolo světel a pak jde vše líp  ^_^