GalantWeb

Zeny s Galantem

Offline Svicko

  • GalantWeb Woman
  • *
    • Příspěvků: 8
Ahoj jsem tu nova a chci se zeptat, zda je tu slecna ci zena, ktera jezdi s Galantem. Pokud ano, jake mate zkusenosti a jak se vam jezdi v Galantu? A pokud ne, tak se ptam vas panove. Je to spatna volba auta pro holku?  ^_^


Offline Drak

Zde je seznam dosud známích registrovaných uživatelů v dámském provedení seřazen podle aktivity :)

Niksa   
Dobsonie   
assi
Redelis
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

"A pokud ne, tak se ptam vas panove. Je to spatna volba auta pro holku?"   S autem je to jako z milenkou / milencem - když lahodí oku a tělu, osedlej jej . :evil:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

u Niksy je to druhy vuz (ma sedana) a je s nim naprosto spokojena (pokud se nepletu). Predtim mela peguota.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline in4mator

Proč by to měla být špatná volba pro holku? Posilovač brzd to má, posilovač řízení taky, je to sice trochu větší, ale kdyžtak jdou namontovat parkovací senzory a v případě kombíku je výborný výhled vzad... no a na to stádo koní pod kapotou si zvykneš hodně rychle :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline vrakovlk

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 54
Vzdy, kdyz jsem Evikovi pujcil Galose, nechtela z neho vylezt  ^_^... Ted je to to same s Pajerem  ](-:....Myslim, ze pro holku cim vetsi, tim lepsi...NE?? :D


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Není problém si ho vyzkoušet na vlastní kůži. Spousta členů má galanta a rádi se podělí o zkušenosti.


Offline Svicko

  • GalantWeb Woman
  • *
    • Příspěvků: 8
To bylo fajn, kdyby se nekdo nabidl, ze me sveze a poradi mi  ^_^ Hodne lidi me odrazuje od tohoto auta, proroze neni tolik videni a nemaji s nim zkusenosti. A co jsem koukala na internet, tak asi nebude jednoduche ho sehnat.


Nobody

  • Host
To bylo fajn, kdyby se nekdo nabidl, ze me sveze a poradi mi  ^_^ Hodne lidi me odrazuje od tohoto auta, proroze neni tolik videni a nemaji s nim zkusenosti. A co jsem koukala na internet, tak asi nebude jednoduche ho sehnat.
Taky mě odrazovali, ale když jí chceš, není co řešit.. ;) Je to jedinečné auto, takže opravy celkem stojí dost, díly atd.. Ale stojí to za to ;)
Odkud jsi?


Offline Pepe

Které díly jsou drahé a které levné ? :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Nobody

  • Host
Které díly jsou drahé a které levné ? :mellow:
Tak když to srovnám s nějakou škodovkou, tak převážně stojí na žraloka o dost víc.. např. ramena.. atd..? ne? :D A některé ani u nás nejdou sehnat..


Offline Sir Dag

celé rameno i s čepem není problém sehnat do tisícikoruny..to ti přijde drahé?
Za sebe..něco je dražší a něco levnější..ovšem zatím potkávám jen dobré ceny a jsem spokojen..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Nobody

  • Host
Jasně že není problém, ale co se týče ramen co jsem tu četl, tak ta kvalita je někde v .... Takže se vyplatí nějaké dražší..
Ok.. každý ví svoje a má své zdroje, u mě je to o něco dražší než na jiné auta.. ;)


Offline Svicko

  • GalantWeb Woman
  • *
    • Příspěvků: 8
Taky mě odrazovali, ale když jí chceš, není co řešit.. ;) Je to jedinečné auto, takže opravy celkem stojí dost, díly atd.. Ale stojí to za to ;)
Odkud jsi?
Ja jsem z jiznich Cech, od Jindrichova Hradce. Momentalne jsem v Nemecku, ale v srpnu prijedu do CR. Kde bydlis ty? :)


Offline Severín

Pokud jsi v Německu, tak rovnou přijeď galošem, jsou v lepším stavu a máš to u nosu. A cena dílů mi nepřijde nějak hrozná jako jsem slýchával od koncernistů, že japonci jsou drahý. Z brigády ti to tak může připadat, ale jinak normál. Naposledy jsem kupoval tyčky stabilizátorů, čepy ramen  a zadní brzdy, kotouče a desky a vešel jsem se do tří tisíc. A nekupuju Starline :big grin:.

Kdyby tady byla na prodej kastle, co není zrezlá, tak bych za ní dal i 50000 i kdyby neměla nic jinýho, protože zbytek je oproti shánění dobrýho klempíře, co udělá kvalitní práci nesrovnatelně levnější. Tím chci říct, že jestli to auto má dobrej motor a není shnilý, tak okamžitě brát, protože náhradní díly oproti tomu stojí pakatel a hlavně se dají měnit POSTUPNĚ! Když ti shnijou nosníky a další části auta, tak máš smůlu, stojí to prachy, nervy a musí to být HNED nebo to pak můžeš hodit do šrotu.


Offline Svicko

  • GalantWeb Woman
  • *
    • Příspěvků: 8
Jj urcite budu shanet v Nemecku, je tu mnohem vetsi vyber.  ^_^ V CR se shani tezko.  :(


Nobody

  • Host
Ja jsem z jiznich Cech, od Jindrichova Hradce. Momentalne jsem v Nemecku, ale v srpnu prijedu do CR. Kde bydlis ty? :)
Z Ostravy.. :D kousek z ruky, ale není nic co by žralok nedal ;)


Offline Svicko

  • GalantWeb Woman
  • *
    • Příspěvků: 8
Z Ostravy.. :D kousek z ruky, ale není nic co by žralok nedal ;)
Trochu z ruky?? :D :D To po tobe nemuzu chtit abys jel takovou dalku. Ale dekuju ;)


Nobody

  • Host
Trochu z ruky?? :D :D To po tobe nemuzu chtit abys jel takovou dalku. Ale dekuju ;)
Jasne no.. :D tak někdy na nějakém srazu ;)