GalantWeb

Manulál na Galanta 97- 04

Guest

  • Host
Zdravím Draku,
jsem čerstvým majitelem Galanta a takový manuálek bych taky moc rád prostudoval. Jestli je to možné rád bych o jednu kopii taky poprosil. Kilo za něj určitě rád po
« Poslední změna: 27.01.2005 - 10:05:45 od Drak »


Offline Drak

Citovat
Zdravím Draku,
jsem čerstvým majitelem Galanta a takový manuálek bych taky moc rád prostudoval. Jestli je to možné rád bych o jednu kopii taky poprosil. Kilo za něj určitě rád po
« Poslední změna: 27.01.2005 - 10:06:11 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Bruno

  • Host
Citovat
Citovat
Zdravím Draku,
jsem čerstvým majitelem Galanta a takový manuálek bych taky moc rád prostudoval. Jestli je to možné rád bych o jednu kopii taky poprosil. Kilo za něj určitě rád po
« Poslední změna: 27.01.2005 - 10:06:45 od Drak »


Guest

  • Host
prosím o zaslani cdčka mitsubishi galant. hrozne moc ho potrebuju. predem dekuju!! cenu se dohodnem urcite!! kilo urcite za neho dam. diky . david ivan , sodna 85 ostrava . 71200 . predem dik DRAKU. davka mam galanta 1992 glx. cau a mej se


Offline mitsupaja

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 135
    • http://
:unsure: a co takhle panove manual na galanta 03.93'-96.to bude asi problem ze?No kdyby nekdo o neco zavadil tak dejte vedet B)  
GALANT 93' 4x4 170 hp PRAHA


student

  • Host
Citovat
Podařilo se mi sehnat za Úplatu 10 liber servisní "Work Shop" manuál na Galanta 97- 04 . Pro zájemce jej mohu za drobnou Úplatu přesmahnout  ;)
Nazdar Draku
Jestli budes mit cas tak bych rad, kdyby jsi mi mohl to  :huh: CD poslat. Kilo zaplatim.
Bernard Rampacek, Hlavni 97, 691 27 Popice (BernardR@seznam.cz) Dekuji


Offline Drak

Citovat
:unsure: a co takhle panove manual na galanta 03.93'-96.to bude asi problem ze?No kdyby nekdo o neco zavadil tak dejte vedet B)
Mam jeden v knize, tak jedine ofotit :-)  Kdyz tak se domluvíme :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

Citovat
Citovat
Podařilo se mi sehnat za Úplatu 10 liber servisní "Work Shop" manuál na Galanta 97- 04 . Pro zájemce jej mohu za drobnou Úplatu přesmahnout  ;)
Nazdar Draku
Jestli budes mit cas tak bych rad, kdyby jsi mi mohl to  :huh: CD poslat. Kilo zaplatim.
Bernard Rampacek, Hlavni 97, 691 27 Popice (BernardR@seznam.cz) Dekuji
Pošlu ho příští týden.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Guest

  • Host
nazdar mnel bych taky zajem o to cd a ked je to trochu mozne ocenil bych nejaku kopiu. mam galanta r.v 2001 2.5 v6 a je to vyborne auto ale potrebujem vic informaciji nech mozem na tem robit aj sam. na leto by sa mohla zorganizovat nejaka stretavka nech mozeme trochu diskutovat a hlavne nabirat inspiraciu. zdravim vseckych nadsencu misaku . Tomas Suchy Pod hajkom 5 SKALICA 90901 slovensko. tel.736151352 tel.sk. 00421903109926


Offline Paul

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
    • http://
Ahoj,
nohl bys me prosim taky jeden manual smahnout. Kilco okamzite poslu.

Moc dik
Pavel Audy
Opálkova 5
635 00 Brnopavel.audy@obchod.seznam.cz


Michal

  • Host
Ahoj
prosim te byl by jsi ochotny prepalit mi ten manual taky, koupil jsem galanta bez navodu a docela by se mi hodil, kdyz tak se prosim ozvi na mbednar@mpz.cz diky

kdyz tak adresa

Michal Bednar
Drevarska 20
602 00 brno


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Citovat
Citovat
Citovat
Podařilo se mi sehnat za Úplatu 10 liber servisní "Work Shop" manuál na Galanta 97- 04 . Pro zájemce jej mohu za drobnou Úplatu přesmahnout


Offline Paul

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 20
    • http://
Diky, dneska mi to prislo, tak jdu studovat  :D  


Offline Michal

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Diky moc ted to prislo a nema to chybu... penize poslu obratem.... Michal


Offline Totalprotection

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Ahoj,prosím o zaslání cd s manuálem na galanta,mám rok 99 ale bez manuálu.předem díky peníze pošlu obratem.
JAroslav Aschenbrenner
Jirkovská 5016
Chomutov 43004
Totalprotection@seznam.cz


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Zdar! :)

Máš ještě manuál někde na disku? Docela by se mi hodil... :)


Offline Drak

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Jo toho jsem si nějak nevšiml.... :D

Díky. Objednávam olej a filtr (těch filtrů je na galanta nějak moc) - to snad zvládnu vyměnit sám.