GalantWeb

led svetla

Offline flowtek

Zdravim borci nemate tu nekdo zkusenost s temito svetlomety? nesedi mi na chladicovou stenu a i kdyby uprava tak nenasadim masku.... mam galant 2002 avance 2.5v6. prosim poradte.dekuji https://www.tuning-in.cz/predni-cira-svetla-mitsubishi-galant-8-ea0-96-06-ccfl-cerna.html


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To jsou světla na US. verzi,jiný nárazník,max. to  dolaminovat.



Offline Pepe

Pozdě radit , vyhozené peníze .Jak psal Rob , US verze je trochu jiná a popravdě - mám GALANT , když budu chtít bavo , tak si koupím bavo . Nic ve zlém , buď je tam nedáš , nebo na jaře budeš mít s tuningem dost práce .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A asi ani nebudou el. naklápěný.


Offline Pepe

To bych raději koupil světla japonské - LEGNUM - a předělal , jak to má Drak nebo Filda . Podívej se do galerie.
« Poslední změna: 30.01.2017 - 22:05:07 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

 Jestli jsi 1. majitel , tak se dohodni na vrácení - nevhodný typ .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

Kopa práce a pak každé 2 roky světla dolů a na STK . Jenže dnes tě zastaví policajt , který zná Galanty a jdeš na STK opět .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline flowtek

Pepe mas pravdu s stk ale hlava mi nebere proc sem pletes bavo kdybych mel bavo tak s tim otravuju na bavowebu  :laugh: Svetla se mi libi a v uk sem videl legnumy s angelama a vypadaj dobre. No tak mi zase jednou neco nevyslo a radsi se poohlidnu se po origo. Vsem dekuji.  May the power be with you


Offline flowtek

Btw zaparkoval sem Vam tu svuj kousek tak snad se bude libit.....


Offline Sir Dag

jinak ty světla se dají koupit i za 3 500Kč nové..stačí vědět na který e-shop koukat. :)
Popravdě, měl jsem je v reálu v ruce a nějak se mi nelíbí a to plexi jak je total čiré..Na první pohled to přes den vypadá hrozně...v noci jo..ale přes den..
 
Jo a jinak nemají homologaci...
Homologavá jsou trochu jiná a stojí pár 16 000 kč..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Sir Dag

PS: kámo jak máš tu značku na autě?  :o
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue



Offline Sir Dag

Kámo..ale já myslel přidělanou..ty jí nemáš v tom prostoru kde má být..ale kousek nad ním. Musí dostávat záhul při jízdě
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

BMW- narážel jsem na to , že dost majitelů vozů GALANT LEGNUM je chce připodobnit právě BMW  .  A přitom jde o jedinečné spojení masky a světel v originálu . Proč to prznit ?   Tu RZ vepředu bych upevnil do rámečku nárazníku bez podložky. U té mojí je plastová podložka pro vyplnění rámečku .  Auto O.K.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline elkappi

Jak jste psali o těch světlech z legnuma předpokládám že RWHD. Předělávali paraboly nebo jezdily na prasáky? :D
Galant navždy a FTO