GalantWeb

Záchrana 7g AWD AWS


Offline Trewor

Na konci týdne už bych měl mít 7g kousek od baráku a už jsem ho trochu vykuchal před převozem.
Pokud by někdo něco chtěl tak dejte vědět. Ceny budou fakt symbolický. Z plechařiny ale asi nic, jelikož je to fakt zrezlý na padrť. A některý věci budou pro 4x4 jiný. Jo a je to liftback.

Sundanej už mam nárazník ten co je na wikipedii u VR-4. Bez mlhovek, chtěl by porovnat(horkovzduškou by se měl vrátit do původního tvaru), nějakou tu packu opravit a slepit mřížku dole, ale je i s tim zesílením spodku(spliter). A k tomu na něj navazující plasty až pod motor.
Zadní mam sundanej taky, ale dole jsem ho fiknul aby šlo sundat tažný, tak by se musel svařit. Jo a to tažný jelikož na žraloka nepasuje.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Fabregas

Pokud je to zrezly tak asi nema cenu ti psat o chladic na olej i s vrtuli?


Offline Trewor

Nevšiml jsem si separé olejovýho chladiče...a jestli tam je tak ho chci já a vrtuli max zadní. Přední je festovní za pletivem a tu si nechám.
KO je jen chladič klimy kterej dole už nemá voštiny - to jemný žebrování.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Trewor

Chlapy co všechno musim zachovat aby motor běžel s minimem elektroniky?
Co všechno si ECU hlídá zda je připojený? Myslím imo, lambdy (katík klidně zachovám) teď ani nevim jestli je jedna nebo dvě, ABS(nechci zachovat) a hlavně čidla. Váha vzduchu, poloha plynu, poloha klapky, natočení klikovky/vačky, knock senzor, tlak paliva, čidla teploty nevim kde všude, airbagy a jejich jednotka...
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Werewolf66

Hlavně imobilizér :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Chlapy co všechno musim zachovat aby motor běžel s minimem elektroniky?
Co všechno si ECU hlídá zda je připojený? Myslím imo, lambdy (katík klidně zachovám) teď ani nevim jestli je jedna nebo dvě, ABS(nechci zachovat) a hlavně čidla. Váha vzduchu, poloha plynu, poloha klapky, natočení klikovky/vačky, knock senzor, tlak paliva, čidla teploty nevim kde všude, airbagy a jejich jednotka...
Když se zamyslíš nad svým dotazem , zjistíš proč některé kabely vedou k motoru a chladiči . Ty ostatní EFI nehlídá . ABS je samostatná , SRS je taktéž samostatná -  G sensor je uložen v jednotce SRS . Zůstává ti - čidla teploty pro ECU a čidlo pro teploměr jsou na potrubí u termostatu, klapka a komplet sání s váhou , lambdy jsou spodem , na saharách je jednotka , která je řídí , zapalování -starter  ....a myslím , že už toho tolik není.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

Včera večer jsem si s tim vrakem udělal vejlet. Drcpáskama jsem přidělal nárazníky, z plocháce udělal dlahu co držela věž tlumiče za šteft čepu horního ramene a oboustrankou lípnul značky z kombíka a modlil se, jelikož dřely plasty pod motorem, blinkry vlevo 2 vpravo 1 a že to na silnici nepatří je jasný na kilometr. ](-: :angel: No ale ten kousek při mě stála štěstěna a už stojí kousek od sedana.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206