GalantWeb

G8 2.0 V6 DOHC 150kW N/A

Offline MatejMarec

Chcem sa opytat, viete niekto ci sa do CZ/SK resp. kontinentalnej Europy dovazali tieto DOHC 8gen micky? Nikde neviem o nich najst nic blizsie, iba ze sa VRAJ neoficialne nazyvali Type S, ale to je tusim jedno z troch typovych oznaceni VR4iek.  Jeden poliak na instagrame ho ma, ale neodpisal mi, ci to ma prerobene z RHD alebo ci to nieje JDM...co je vsak zaujmave, pri hladani  na roznych cz/sk strankach s ND som pri zadavani specifikacie auta nasiel v mnohych pripadoch aj tento DOHC N/A dvojliter s popisanym vykonom 150 (151)kW. Diky :)
Ak platí prikázanie miluj svojho blížneho ako seba samého, potom každý, kto nieje úplný narcis, je pekný vyje*anec :D ;)


Offline Drak

oficialně dovažený nebylo, ono ani v japonsku neexistovalo :)
V6 2.0 byl v galantu 7G. Pak byl v FTO a ten jde swapnout do 8G galanta
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline MatejMarec

ahaa no okej, dik moc :) len tak pre zaujmavost, videl som, (a zase Poliakov :D) ako dali z 6A13 blok a hlavy z toho FTO/G7 a mali custom 2,5L DOHC. skusim najst link.
Ak platí prikázanie miluj svojho blížneho ako seba samého, potom každý, kto nieje úplný narcis, je pekný vyje*anec :D ;)


Offline MatejMarec

Ak platí prikázanie miluj svojho blížneho ako seba samého, potom každý, kto nieje úplný narcis, je pekný vyje*anec :D ;)


Offline MatejMarec

Tu je napríklad doména autodoc, kde uvádzajú 2,5L type S 200 koní. Na ďalšie si teraz nespomeniem, ale videl som ešte na dvoch českých a slovenských stránkach minimálne. Som z toho jeleň :/
Ak platí prikázanie miluj svojho blížneho ako seba samého, potom každý, kto nieje úplný narcis, je pekný vyje*anec :D ;)


Offline Drak

to je to, co je v autodoc katalogu a všem prodejcům dílu se to automaticky importuje do katalogu :) Ve skutečnosti to auto nikdo neviděl.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline MatejMarec

:)
Ak platí prikázanie miluj svojho blížneho ako seba samého, potom každý, kto nieje úplný narcis, je pekný vyje*anec :D ;)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Werewolf66

Ale ten se dělal pro Japonsko, takže se to dalo aspoň doves
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!