GalantWeb

Colt CA 1,3

Offline Trewor

Než seženu místo kde půjde dělat hybrid 6g a 7g 4x4 Galantů tak jsem si koupil na blbnutí Colta CA.
Je teda vobouchanej, zanedbaná údržby, mrtvý gumy a vevnitř jezdili psy ale je to zábavný poskakovadlo.

1) jsem nějak nenašel váhu vzduchu. Tak jak to zjišťuje kolik ho tam jde sakra :undecided:
2) moc nedrží volnoběh

Nemáte někdo workshop? Na mitsu klubu jsem ho přehlídl nebo nevim.

Zatím jsem tam nechal vyměnit přední okno, vyměnil mot.olej (už tam bylo jen na špičku měrky), vycucal hnědej hustej hnus co byl místo brzdovky, vyčistil nádobku a protlačil tam 0,5l nový DOT3. vyčistil jsem i nádobku na chladičku (taky extra kentus) ale šroub u termostatu co bych tipl na odvzdušňění je na velkej imbus co nemam.

Jen bych potřeboval sen tam nějakou věc jako řidičovy dveře, zadní mlhovku atd. V Mlčechvostech to asi mít nebude. Tušíte kde jinde abych nejel přes 1/2 republiky?
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

Nagano Český Brod .   http://mmc-manuals.ru/Main_Page              manuály najdeš dole  pod Old cars

 Je to spojený workshop Lancer - Colt
« Poslední změna: 29.01.2018 - 17:22:59 od Pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Kde bereš peníze na nákupy aut? :D já jsem rád že uživím svý


Offline Pepe

 Se nedivím  :D :D :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

Kde bereš peníze na nákupy aut? :D já jsem rád že uživím svý
Když se kupujou starý kraksny tak koupě není takovej problém, dávat je pak do kupy je ale trošku horší
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kde parkuješ ten autopark?Už máš stodolu?Offa ještě máš?


Offline Trewor

Doma je jen kombík a dodávka. Naštěstí máme naproti školku s dostatkem parkovacích míst. Land Rover už je žel bohu pryč tak v terénu trápím dodávku.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Když se kupujou starý kraksny tak koupě není takovej problém, dávat je pak do kupy je ale trošku horší
Mě spíš šlo o to, že pokud máš několik aut, tak platit na všechny pojistku, díly a opravy.... nedokážu si představit, že bych měl další dvě auta, o který bych se musel starat stejně jako o mého Galanta.


Offline Kouba96

Trewore -

1) 1.3 nemají váhu
2) šel bych po zapalování, tzn.svicky, kabely, palec a víčko rozdělovače. Na mém bývalém Coltu to udělalo hodně.
Jen mimochodem, 4g13 motory mají sklony k papání oleje - gufera na ventilech.

Co se týče mlhovky, já jsem ji sháněl něco přes půl roku, měly by ji mít v Drásově u Brna za 300,- a posílají i na dobírku.  Dveře by měli mít taky.


Offline Trewor

Mě spíš šlo o to, že pokud máš několik aut, tak platit na všechny pojistku, díly a opravy.... nedokážu si představit, že bych měl další dvě auta, o který bych se musel starat stejně jako o mého Galanta.
Fatale ale jen 3 z nich maj papíry, značky, pojistku...a čím víc aut, tím levnější pojistky.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe


Offline Trewor

Jů to by se mi set sakra hodilo, jelikož origo sedačky jsou po 306t km a vození psů opravdu po smrti.
Hned mi jdu psát.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

 To mne napadlo když jsi psal o koupi Colta  :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Trewor

Jen už je má někdo zamluvený do 16.2.
V záloze mam Recara z EVOlušna 8 co má brácha na půdě ale to bych třínásobně zvedl cenu auta :laugh:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4