GalantWeb

Tempomat

Offline fowly

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 19
Ahoj,
Před delší dobou jsem na svém autíčku zjistil nefunkčnost tempomatu.
Na prvni pohled se vse jevi normalne - na pacce se nastavi rezim pro zapnuti tempomatu, rozsviti se nejaka zarovka co je v te pacce, ale bohuzel to nedrzi rychlost  :huh:
Podle tvrzeni predchoziho majitele byla micina tukla na predek a od te doby to nefunguje. Dle meho dvorniho mechanika nema vubec cenu se do toho stourat a smirit se s tim ze to proste funkcni uz nebude. Nevite kde by teoreticky mohla byt chyba?
Galant 2.0 GLSi automat, r.v. 88, Praha


Offline fowly

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 19
Ještě dotaz: Dá se ta závada někde zjistit diagnostikou, nebo do takové hloubky  diagnostika nejde?
Galant 2.0 GLSi automat, r.v. 88, Praha


Offline Majk MG

nějak se mu nedostalo odpovědi tak to oživím.
Nejde mi tempomat : při zmáčknutí tempomatu se rozsvítí zeleně cruise, ale nedrží rychlost, hadičky podtlaku OK, pojistky také. nějaké nápady ? díky :)


Offline Jeníček

kdy si čistil sání a klapku?
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Majk MG


Offline Sir Dag

Heleď tak to já nemám páru..Protože jakmile se rozsvítí zelený cruise tak to jede samo....

Spíš hodím také jeden dotaz..Viděl jsem už tři druhy tempomatů na 2,5 V6..
1) ta pofaceliftu. Zde je spínač on/off na páčce. Po zapnutí se ukáže červená kontrolka cruise na budíkách.
2.a) pak pomocí kulatého tlačítka (funkce on/off) které je po pravé straně budíků. Po zapnutí se rozsvítí kontrolka umístěná v tlačítku a také červená kontrolka cruise na budíkách.
2.b) pomocí též kulatého tlačítka jako u bodu 2.a s tím rozdílem, že nemá žádnou kontrolku. Také se mi po zapnutí nerozsvítí červená kontrolka cruise na budíkách. Ovšem po odstratování nastavené rychlosti páčkou se mi zobrazí zelená a jede to....

Moje rychlá otázka...červená kontrolka cruise na budíkách by měla svítit vždy po zapnutí tempomatu do pozice "on". Je to tak...? já jen jestli nemám prdlou žárovku..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue