GalantWeb

Silentbloky

Host · 25 · 14231

Offline maxx2

Vynikajuca stranka,prave sa mi bude hodit,nasiel som tam samostatny silentblok zadneho "U" ckoveho ramena.dakujem za tipa....
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline in4mator

Potřeboval bych poradit, který že z těch silentbloků se hodí právě na to místo, které potřebuju (viz nákres výše), nějak se v tom nevyznám a nebo tam vůbec není.
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline petr.kadl

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
Měl by to být tenhle jsou stejné jako u roku 1996


Offline Pepe

Potřeboval bych poradit, který že z těch silentbloků se hodí právě na to místo, které potřebuju (viz nákres výše), nějak se v tom nevyznám a nebo tam vůbec není.
System funguje následně - klikni na díl o který se zajímáš a v levém dolním rohu si lupou (myší) zvěčšíš detail dílu kam patří .  Třeba :
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline in4mator

Jo, díky, už to není (doufejme) aktuální, včera jsem objednal tady ten: http://www.carspace.cz/zbozi/mitsubishi/galant-ea-1996-2003/arm-bush-for-track-control-arm-mab-023.html
Jenom doufám, že je to ten správný, konzultoval jsem to se servisem Mitsu a telefonicky s Carspace.
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.