GalantWeb

Baterka

Offline xixu

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
zdravím pánové...tento týden jsem se stal majitelem galanta r.v.95 1,8 16V...doposud jsem se přemistoval pomocí opelu astra 1,7d...stačila jedna zkušební jízda a byl jsem rozhodnut :mellow: ...nechávám opravit drobné kosmetické vady (mírná koroze předních sloupků :( ), ale taky jsem zjistil, že baterku mám snad z polského fiata...prosím o radu...jakou kapacitu má mít baterka u této káry?...díky xixu
95" 1,8 16V GLSi


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Pro 2,0 se udává kapacita 52Ah. :mellow:  
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jj mám jí taky, dej tam nejsilnější co tvoje peněženka zvládne ;)
 


Offline Drak

Klidně tam dej tu 52 nebo 55 Ah. Není to nafta, tak nepotřebuješ na nažhavení a nastartování mnoho energie.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


pepakudr

  • Host
jj patri tam 55Ah.Minuly rok jsem to taky resil, vetsi se tam ani nevejde.


Host XIXU

  • Host

Offline Drak

Manual hned naskladním :-)  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Citovat
Manual hned naskladním :-)
Cau, to je manual na EA nebo na E5?
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Drak

Je to na EA (1997- 2002)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Citovat
Je to na EA (1997- 2002)

:( s manualama na V radu je to tezky. Jediny co sem zatim sehnal je par pdf na americky Galant 7G (v americe vyrabeny 94-98, cislujou to jinak nez evropani, u nas je to oznacovany jako V rada) http://k-lanandreajoy.net/Galant%20Service%20Manual/7g/
 
Galant 1,8 85kW r.95


Offline xixu

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
manuál mi fakt pichne, dy
95" 1,8 16V GLSi


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
a co máš za auto? v profilu nemáš nic vyplněnýho.....
teda s váma je to lidi fakt těžký...... to je takovej problém něco napsat? nikdo takhle neví co máte za auto, odkud jste, prostě nic. ach jo .....

jeden manuál na galoše 1993-1997 je v sekci downloads (je rozdělěn na dvě části)

profil je pro vaše dobro, né pro zasískávání info k zasílání spamu a reklam  ;)  


Offline xixu

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
omlouvám se, už na tom dělám:-))))
95" 1,8 16V GLSi


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
a ten manuál co je na webu ti nestačí?
 


Offline xixu

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
ten jsem si stáhnul, ale ve druhé části mi chybí stránky:-( končí u č. 147, ale v části I. jsou odkazy třeba na str. 200....potreboval bych spíše popis, kde co najdu pod kapotou...:-)))
95" 1,8 16V GLSi


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
a co tam hledáš? motor? :D

jinak manuál skenoval DASH, má i to samý auto co ty


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
Citovat
a co tam hledáš? motor? :D

jinak manuál skenoval DASH, má i to samý auto co ty
mea culpa, celou dobu jsem si myslel, ze se bavime o workshop manualu.  nenapadlo me, ze nekoumu schazi navod k obsluze. ten mam mimochodem taky, takze jestli o to nekdo stoji, klidne ho pujcim na okopirovani. nebo kdyz si pockas tak 10 dni, tak naskenuju ty zbyly stranky.
Galant 1,8 85kW r.95


Offline xixu

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 15
:D workshop manual už mám objednaný ze shopu a  v návodu k obsluze jsem ve zbylých stránkách očekával alespon zevrubný popis kde co je :D
chlapi, já jsem fakt jenom spotřební řidič a vůbec tomu nerozumím, ale rád se vzdělávám... :D když otevřu kapotu mojí staré astry 1,7d, tak se orientuju, ale ted u japonca jsem Úplně marný  :D  
95" 1,8 16V GLSi


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
a potřebuješ přesně něco? jako popis která nádobka/nádržka na co je, kam se co lije, nebo něco jinýho


Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Manulal bude doskenovanej do 14 nebyl cas....chybi tam par stranek..To xor: ja mysle ze tady http://aarc.epnet.com/application/9315/9315.htm je to samy jako si daval odkaz ne???
Galant '96 1.8 GLSi, Praha