GalantWeb

Reproduktory - Galant 97-03

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
hlasitost je všude ok. Před přeinstalováním to normálně šlo
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Odinštaluj driver. Reštart. Nainštaluj a znova reštart .
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
já su trubka   :D  Přehozený káblíky.  :roll:
Radouš


Offline LivArt

ehm ehm....  ^_^

každopádně, jak velký jsou repro v galošovi 93-96?
repro mám akorát v palubce a vzadu vedle plata


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
já su trubka   :D  Přehozený káblíky.  :roll:
  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ :D :D :D :D :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Vy se smějete ale za to můžou taky komunisti. Akorát tentokrát jsou to komouši z číny. Měl sem sluchátka který sem zlostí rozšlapal (stejně už byly pokurvený) a ty měly šedej jack na mikrofon a černej na sluchátka. Koupil sem tedy nedávno nový a ty maj taky šedej na mikrofon ale tentokrát béžovej na sluchátka. Na to sem jaksi zapoměl a lapl jedinej černej co tam zbyl v závislosti na tom že sem si pamatoval "sluchátka černej" bohužel ten je od televize. Takže kdyby číňani dělaly všechny koncovky ve správnejch barvách tak by se to nestalo.

Tolik k mojí obhajobě :D
Radouš


Offline BlackJack

Já už nějakou zkušenost s autorádii mám a upřednostňuju pouze Pioneer. Mají asi nejlepší kvalitu podání zvuku a nejrozsáhlejší možnosti nastavení. A týká se to i těch nejlevnějích modelů od Pioneer.

Měl jsem Hyundai, což byl předchůdce dněšních Sencor. Koupeno za 4.600Kč ! a uměl všechno a nic pořádně - šel z domu za 300Kč - skákalo CD, USB nepamatovalo poslední skladby, FM slabý příjem, škrábalo CD při vyjíždění.

Další značka Sony - jsou to komerční reklamní srance. Hraje to, ale možnosti nastavení nebo kvalita hudby průměrná. Bohužel Sony jako autohifi celkově nic moc a to nemluvím o jejich subwooferech. Raději bych pořídil JVC než Sony.

Mám v pořadí už 3. rádio Pioneer a vždy spokojenost.  -_- Ale ať si každý koupí, co je mu u srdce blízké  :P

Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rafik

Souhlasím s BlackJackem..

ehm ehm....  ^_^

každopádně, jak velký jsou repro v galošovi 93-96?
repro mám akorát v palubce a vzadu vedle plata

Vzadu ovály 6x9" a vepředu v palubce 10cm, ale to je hrozné, protože to hraje dolů do noh. Řešil jsem to osazením 16,5cm do dveří (viz fotka výše)
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline t.j.silence

Neviete prosím vás ako by som rozobral predné doorboardy na mojom Galante r. v. 2000 aby som sa dostal k reproduktorom vo dverách. Chcel by som ich vymeniť. Tých 5 šróbov čo je vidno som dole dal, ale ostatné som ani na silu nevedel odtrhnúť ako to ide zvyčajne na ostatných autách.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Drak

nejdřív musíš sundat kryt výškového rep. a nasledně samotný rep. Pozor abys nepovolil víc matek než je potřeba a neupadlo zrcátko.
pak povolíš viditelné šrouby a i ten zamaskovaný na dně prohlubně v plastu od ovladače oken.
Následuje ukon , kde je potřeba síla. Na spodní hraně nahmatáš takovou prohluben mezi dveřma a doorboardem a prudce trhneš. Vyndáš žárovku s objímkou od světýlka ve spodním rohu. Odpojíš konektor od ovladače oken. A celý doorboard od zadní čáasti nadzvedáváš a i s lištou a sametkou u okna vysuneš nahoru. Tím je to hotovo.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline t.j.silence

Tak ďakujem pekne. Dám vedieť ako to dopadlo.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline t.j.silence

Tak teda "DRAK" dík za radu. Bez toho by som to asi nezvládol. Šlo to síce trochu ťažšie ako som predpokladal, ale už mám hotovo. Ešte že existuje taký web ako tento, lebo by sme asi utratili nemalé peniaze po servisoch a pritom si človek vie z pár dobrými radami spraviť väčšinu vecí doma sám. Dávam palec hore...
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline BlackJack


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
žralok, který měl standartně MMCS (navigace a multimedia) tak měl i 200mm woofer. Jen se jaksi tato vybava do evropy nedostala

Třeba to jednou někomu možná pomůže, tady raděj, jak dostat do autoradia nový mapy.
http://www.honda-club.cz/forum/cms_view_article.php?aid=286


Offline Drak

no a to v Jazzu není navigace :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

za připlatek byla určitě :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Já už nějakou zkušenost s autorádii mám a upřednostňuju pouze Pioneer. Mají asi nejlepší kvalitu podání zvuku a nejrozsáhlejší možnosti nastavení. A týká se to i těch nejlevnějích modelů od Pioneer.

Měl jsem Hyundai, což byl předchůdce dněšních Sencor. Koupeno za 4.600Kč ! a uměl všechno a nic pořádně - šel z domu za 300Kč - skákalo CD, USB nepamatovalo poslední skladby, FM slabý příjem, škrábalo CD při vyjíždění.

Další značka Sony - jsou to komerční reklamní srance. Hraje to, ale možnosti nastavení nebo kvalita hudby průměrná. Bohužel Sony jako autohifi celkově nic moc a to nemluvím o jejich subwooferech. Raději bych pořídil JVC než Sony.

Mám v pořadí už 3. rádio Pioneer a vždy spokojenost.  -_- Ale ať si každý koupí, co je mu u srdce blízké  :P

pioneer je fajn,ale zvuku od clarion či alpine se nepřiblíží,..tot má zkušenost.


Offline Werewolf66

Uprime receno, nevim kdo ma nutkani menit repraky ve zraloku, ja je vymenil kdyz jsem daval origo vejskace do dveri. Predevcirem sem ale zjistil ze jeden reprak odesel, tak sem tam vratil ten puvodni a svete div se, hraje to lip. Repra byli tusim Clarion....fakt me to prekvapilo :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
Proti Clarionu to bude hrát líp.Ale montoval sem do Feldy JBL a Hertz a rozdíl zvuku šílenej. Hlavně de i o to,že repro ve žraloku má polyuretanový závěsy membrán,který už sou teď rozpadlý....A opravit to moc nejde,nesehnal sem nikde podobný závěsy  :(